Jump to content
Lancelot

Locuri de pierzanie ale linkmaniacului

Recommended Posts

In Oradea in Traffic,Light,Escape si Nasty,mai la o bila in OK,mai pe la strand,mai pe la o terasa prin rogerius si cam atat.

Manelist clar =)) Doamne ba, cum sa zici TRAFFIC LIGHT SI NASTY ? :))))

Hai ca traffic arata cumva, dar Light si Nasty is cotetzuri ! :|

Oradea - Heat, Sky,Manga ( mai demult )

Yes ! heat pe viata, acolo`s sambata de sambata (aproape :D ) si sky 8-> brings back memories :D

Deci nu`mi vine sa cred ca n`am postat aici =))

Baruri ce recomand :

Sub pasaj :

Siesta, daca vrei preturi ok si liniste.

Cafe Paris, daca vrei putin lux parizian :D si un milk shake genial.

Sky, bar premium, singurul loc de sub pasaj unde gasesti Pfanner :| sucul meu preferat !

Prin oras :

Dominion, Pigalle, cam atat ce`mi place mie si Lounge, pt. fitze. Cel mai scump bar din oras, impreuna cu Viole (Carrefour Lotus).

Cluburi :

Heat club, a doua mea casa de week`end, muzica electronica, femei, fitze, stil, clasa, muzica buna, tot ce vrei.

Fifth - muzica punk/oldies mai mult, dar si hip-hop bun, latino, una alta. Gasesti de toate aici, inclusiv muzica live, 3 fete cu voci extraordinare (eu prima oara am crezut ca`i playback) si 2 dansatoare pe bar de iti lasa gura apa :D

Cam atat ce recomand eu, baruri si cluburi!

Link to comment
Share on other sites

Guest herPes ® 104

Siesta, daca vrei preturi ok si liniste.

Cafe Paris, daca vrei putin lux parizian biggrin.gif si un milk shake genial.

Sky, bar premium, singurul loc de sub pasaj unde gasesti Pfanner sucul meu preferat !

Prin oras :

Dominion, Pigalle, cam atat ce`mi place mie si Lounge, pt. fitze. Cel mai scump bar din oras, impreuna cu Viole (Carrefour Lotus).

Cluburi :

Heat club, a doua mea casa de week`end, muzica electronica, femei, fitze, stil, clasa, muzica buna, tot ce vrei.

Fifth - muzica punk/oldies mai mult, dar si hip-hop bun, latino, una alta. Gasesti de toate aici, inclusiv muzica live, 3 fete cu voci extraordinare (eu prima oara am crezut ca`i playback) si 2 dansatoare pe bar de iti lasa gura apa

Link to comment
Share on other sites

Focsaniul e prin de cluburi si terase care nu isi au rostul. Au 2 -3 clienti #-o

Eu de obicei imi pierd timpul pe la cluburi precum Extrem (normal si summer) , Apollo (normal si summer) , Time's (o terasa superba cu piscina si bautura din plin) , Aqualand (parc acvatic..dar vinerea si sambata se dau petreceri gen beer and whisky party :D). Peste tot e muzica buna , oameni multi si o atmosfera super. Din pacate niciunul nu are un site personal :(

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

TM : Funky , Time , Irish Pub House , Bierhaus , Bond , Emotion , Pasha , atmosphere , zebra , corner.

Link to comment
Share on other sites

Oradea:

Cea mai buna pizza, cel putin asa consider eu: Pizzeria Amante - Pizza Banateana; e naspa localul dar pizza e foarte buna si la pret foarte bun. Vara, terasa e foarte faina.

Alte pizzerii la care imi place sa ma duc: Queens, Emporium, Bridge foarte rar, Lotus si mai rar + ca am fost de 3 ori din care de 2 ori ne-au trecut produse in plus pe nota de plata.

In rest:

Bowling & Biliard la Lotus Center.

Biliard si Ping Pong la Casa de Cultura.

Cinema Multiplex la Lotus Center.

Cumparaturi la Carefour din Era Park.

Link to comment
Share on other sites

Cu siguranta in Bucuresti cluburile care fac legea sunt Bamboo , Kristal si Bellagio. Cel mai frecvent eu vizitez club Bellagio. De ce? Pentru ca este un club high-class ; muzica foarte buna ; atmosfera icendiara ; petreceri kalumea :D ; bautura din belsug ; animatoare frumoase si foarte sociabile ;;) ; preturile sunt putin cam scumpe dar cu siguranta merita ! http://www.bellagioclub.ro

Vai dar ai uitat de Fratelli :-j cum zici tu dude...

Mie imi plac mai multe,important este sa ai prietenii cu tine si sa te tina buzunarul,de aceea evit gen bamboo,fratelli,bellagio nu vezi decat fite preturi mari si prostime multa(cocalari si pitzipoance)

Link to comment
Share on other sites

In Iasi cam asa :D

Taverna (super ok,dar mereu plina)

Flamingo (a fost ok anul trecut,acum are nevoie de o resuscitare)

Hand (concerte dupa concerte,cam de asta are nevoie si Flamingo)

Kaze (sa nu te imbeti,ca nu mai iesi de acolo :lol: )

Brain (locul ideal unde poti bea o bere in liniste xD)

Cannabis (inghesuit rau de tot,dar merge)

Master (multe fete si minore :lol: )

Pub 25 (destul de dragut)

Kush (la capitolul muzica sta cel mai bine din lista xD )

Dublin (doar joi,cunoscatorii stiu de ce :D)

Skye (varianta Bamboo Iasi :lol: )

Link to comment
Share on other sites

oradea, toate terasele decente fara fitze si figuri unde se serveste bere rece si la fel terasele din baile felix/baile 1 mai(asta pe timp de vara).

in oradea ai unde alege Lotus Mall, pe Corso (Fiorys Caffe, Living Room, Hipnose Caffe, Zarra, Segafredo, Ra, Cyrano, Irish, Napoli, etc) sau Pasajul Vulturul Negru & str Alecsandri (Lion, Down Town, Nefertiti, Lord`s, Light, Caffe Paris, Semiramis, Sky, Columbus, Kado, Velvet, Casa Del Caffe, Bruscheta Mia, Fashion Lounge, Yellow Submarine, Podz, Juice) + cafenele de cartier

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...