Jump to content
Lancelot

Locuri de pierzanie ale linkmaniacului

Recommended Posts

baruri ( cafenele ) / restaurante : beta { doar vara o ard , iarna f.rar } , Amsters , Cafe do Brasil , Domino , Mindfluid , Grill , Casa Taraneasca , Crazy, Bueno , Scoica.

cluburi : Wish , Two , Goa , XXI , megalos , cireasa ( inainte mergeam , acuma vin toti cioroii + muzik de kkt , animatoarele praf ) , Crush , Gossip , mai nou frecventez si zoom.

ps;cam prin astea o ard prin cta.

Link to comment
Share on other sites

................

cluburi : ........ Two ...........

Club Two ruleaza incet in topul cluburilor , am fost acum 1 saptamana cand a fost DjRyno( din intamplare ) si am ramas :o , super frumos de la infrastructura & dotari la muzica & animatoare :wub: . Din pacate un pic cam piperat .... oricum pt un cluber este un must see!

Din barurile un semnez prezenta : Schnel (parca asa se scrie) , Integra (sa le mai destind atmosfera :P ) , Albu's (pt o mancare foarte buna si extrem de ieftina , servirea lasa loc de imbunatatiri ;;) ) , Asterix Pub , si as mai adauga si cateva cofetarii :P (cand stau la cate o poveste)... cat despre Scoica doar renumele a ramas de dughena aia de restaurant. (gandaci // extra toping de salam 20lei la o piza de 30 de lei ---LOL---) si multe altele)

LE:ca tot am vorbit de dughene , worst club : Bourbon

Link to comment
Share on other sites

heh...nu stiu ce legatura are in general cu majoritatea localurilor de care ati pomenit, dar daca se intampla sa cautati noaptea tarziu (chiar si la 4-5 dimineata) un barulet unde puteti servi mancare gatita, calda si buna (incepand de la ciorbe, la friptane) si foarte ieftina, asta pentru ca v-ati saturat de fast-fooduri...si daca sunteti din bucuresti..mergeti cu incredere la Papillon, care este fix vis-a-vis de ATF, pe Agricultorilor. recomand cu incredere, au si alcool.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...