Jump to content
Lancelot

Locuri de pierzanie ale linkmaniacului

Recommended Posts

in craiova nu prea avem cine stie ce baruri/terase dupa care sa fim innebuniti ... intr-adevar, cum a zis Raduuu, terasa de la Niva e foarte draguta vara, Murphy's e dragut, imi placea Rendez-Vous, pt ca avea ceaiuri foarte bune, dar acum nu mi mai plac oamenii care vin .. si in rest.. :-/ .. suc la pliculet pe bordura :dontknow: .. imi mai place Sofia bistro

Link to comment
Share on other sites

Slatina:

1) Pizza Napoli - in orasul vechi, se face cea mai buna pizza din oras (parerea mea :D)

2) Academia de Biliard

3) La Dolce Vita - restaurant, langa academia de biliard

4) King's - club

5) Mazilu - bar + terasa ;d

Link to comment
Share on other sites

Sa ma dau si eu cu parerea...

Baia Mare

club: Havana in centrul vechi.. atmosfera ok, preturi nu f mari, animatoare, lume civilizata, nu am avut niciodata probleme

se mananca bine si ieftin la: grill plus (salata de paste cu pui si ciuperci e yum yum)

pentru iesiri romantice: Lostrita la 20 km de oras, Budapesta (deasupra la RFN - aici nu garantez ca nu am mai fost de o buna vreme dar era unul dintre cele mai classy restaurante)

pentru iesit in timpul zilei la un suc: Chez Philip in centrul vechi

Vad ce imi mai amintesc :)

Link to comment
Share on other sites

in craiova nu prea avem cine stie ce baruri/terase dupa care sa fim innebuniti ... intr-adevar, cum a zis Raduuu, terasa de la Niva e foarte draguta vara, Murphy's e dragut, imi placea Rendez-Vous, pt ca avea ceaiuri foarte bune, dar acum nu mi mai plac oamenii care vin .. si in rest.. :-/ .. suc la pliculet pe bordura :dontknow: .. imi mai place Sofia bistro

de acord cu ce ai zis , iar din aceasta cauza prefer sa ma duc in spate la institut cu o buceaga :rofl2:

p.s. nici aici nu scap de tine ? :rofl2:

Link to comment
Share on other sites

de acord cu ce ai zis , iar din aceasta cauza prefer sa ma duc in spate la institut cu o buceaga :rofl2:

p.s. nici aici nu scap de tine ? :rofl2:

la naiba baiete .. parca esti scai :))) :crazy:

bleah buceaga ... am mai vazut un local ... Moments .. pare dragut, ma gandesc sa i fac o vizita..sa vad cum e ... si in centru se mai deschide Peroni, care arata foarte foarte bine ... dar sunt convinsa ca va fi plin de fitosi, copilasi plini de bani, dupa cum se pare ca va fi

Link to comment
Share on other sites

la naiba baiete .. parca esti scai :))) :crazy:

bleah buceaga ... am mai vazut un local ... Moments .. pare dragut, ma gandesc sa i fac o vizita..sa vad cum e ... si in centru se mai deschide Peroni, care arata foarte foarte bine ... dar sunt convinsa ca va fi plin de fitosi, copilasi plini de bani, dupa cum se pare ca va fi

scai ? mai degraba raie :rofl2:

moments e exact unde stau eu , nu e chiar asa interesant , daca vrei sa faci o vizita pe la blocu meu , incearca deja vu , e pe aceeasi strada si e foarte dragut . il recomand :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Asta e cel mai adevarat club in care am fost , tot respectul ( l-am prins pe Sava cand mixa , isi lansa parca piesa sunshine ) mi-a placut enorm si faptul ca erau estimativ cam 5 fete pe un baiat. Ice parca pt fete intrarea e libera si baietii platesc 10 ron , cel putin eu atat am platit.Si am sa incerc sa ajung si in 7 martie in Heaven la ATB :D

Ca si cluburi in Oradea frecventam ft mult Red club ... acum rebranduit de ceva vreme in Light click me dar acum parca nu imi mai prea place.In rest cluburi de muzica electronica doar in Heat ce merg ( rar ce e drept ) acum parca e in renovare click me dar de ceva vreme la recomandarea lui Radu am tot mers prin Heat pub fratele mai mic al Heatului , numele zice tot , respecta conceptul de pub dar ce face deliciul meu este ca aici se tin niste after partyuri super reusite http://img223.imageshack.us/img223/2968/s8000374xs8.jpg & http://img223.imageshack.us/img223/9841/s8000383wx3.jpg si aici bagandu`se doar muzica electronica.In rest am cam renuntat la mersul prin cluburi si prefer cafenelele , frecventez ft des sky , semiramis , Lion si Irish pub ( pt astea nu stau sa caut poze , is cafenele clasice , iar ultimul este local amenajat in stil irlandez :D )

Uitasem de http://www.casapiratilor.ro/oradea.html , Columbus Imagine IPB

si bineinteles Heat Club , proaspat renovat ^^ http://heatclub.ro/

Link to comment
Share on other sites

Slatina:

1) Pizza Napoli - in orasul vechi, se face cea mai buna pizza din oras (parerea mea :D)

2) Academia de Biliard

3) La Dolce Vita - restaurant, langa academia de biliard

4) King's - club

5) Mazilu - bar + terasa ;d

Slatinean de-al meu :D

La Mazilu' si Fly e cel mai tare :D

Link to comment
Share on other sites

poi eu sunt din timisoara...si depinde de starea de spirit:

sa beau merg intrun bar....time ii zice....20 ron metru de tequilla...beau 2 mtri si merg aks pe 15 carari,dak vreau distractie bounce clar...hip-hop si rnb....vai ce e rup nigarii pacol..da sa vezi nigarele kmi curg balele.....setup e mai mult drum & base.....mergeam cu pretena inainte sa me despart de ea.....acuma merg cu nijte tovarasi....si nu in ultimul rand tequilla cand am chef de biliard

Link to comment
Share on other sites

Petrosani:nu prea is multe cluburi si nici terase

1:Keops(dupa parerea mea cel mai tare club)

2:Q1

3:Bella Italia

4:terasele din centru unde poti sa bei un suc sau o cafea cu lapte dimineata:D

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 9 2008, 15:05' post='2832496']

Timisoara , in complex :))

da, daca vrei sa asculti manele printre... "stranieri" :P

Timisoara are cam asa:

party-uri:

D'Arc (in special joia)

Club30 (sambata, retro party)

Maui (weekend, oldies)

Beerhouse (weekend, de toate)

locuri de stat la o bere:

terasele din Unirii / de pe malul Begai

restaurante delicioase, mai putin cunoscute:

Taverna (p-ta Badea Cartan, mobilat ca un han din evul mediu, patronul sta cu tine la masa)

DAF Junior (satul Giroc, aprox 4 km de Timisoara, e mancare f buna, multa si ieftina)

Camelot (Complex Studentesc, se mananca cu mana, e cam scumpisor)

Cam astea sunt recomandarile mele.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...