Jump to content
ShoX

Aliens

Recommended Posts

Din cauza faptului ca au aparut mii de filmulete sau povesti false credeti ca nu exista.

Aici e vorba de forme de viata existente in univers datorita apei, oxigenului si alte materii care pot genera viata. E o diferenta mare.

Daca sunt sau nu mai dezvoltati ca noi "ramane de vazut" dupa cum a spus cineva.

Link to comment
Share on other sites

daca tu zici inseamna ca sunt imbecil inteleg ca tu crezi in extraterestri tu vrei sa fie extraterestri? :-s daca e esti n1 oricum eu raman la parerea ca nu exista doamne Dzeu stie

foloseste cu incredere semnele de punctuatie. Si da! raspunsurile tale sunt lipsite de inteles! :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Guest iYgrec

Din cauza faptului ca au aparut mii de filmulete sau povesti false credeti ca nu exista.

Aici e vorba de forme de viata existente in univers datorita apei, oxigenului si alte materii care pot genera viata. E o diferenta mare.

Daca sunt sau nu mai dezvoltati ca noi "ramane de vazut" dupa cum a spus cineva.

Ma cum am zis sa ne luam in brate un :happy1: si sa asteptam sa vedem la stirile de la ora 7.Mie mi se pare cel mai bine asa :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

#tehnogie singur sunt mai evoluati :right: ...

#intradevar acele filme ne induc in eroare...

#dar vati gandit ca poate acele filme sunt facute intentionat de marile puteri (respectiv lumea din conducerea politica) pt a ne induce in eroare si pt a ne face sa credem ca e ridicol ca sa fie si alte forme de viata...pt a ascunde adevaru ? acela ca exista??:| .....eventual pt a nu introduce panica sau cu alte scopuri..(sper ca ati inteles ce am vrut sa spun)

Link to comment
Share on other sites

Astia care nu cred in extraterestrii au vazut prea multe desene animate sau filme.

......

Nu stiu cati dintre acestia stiu cu adevarat de existenta mai multor galaxii cu soarele lor, alcatuite din mai multe planete sau mai important si mai pe intelesul tuturor: unde este apa este si oxigen (astfel se formeaza o atmosfera) si de aici rezulta viata, dureaza sute de milioane pana ajung sa apara vitetati de marimi mai mari evoluate din mici bacterii.

.......

Neptun din sistemul nostru solar este o planeta inghetata, in cateva milioane de ani temperatura de acolo va fi deajuns de ridicata ca sa topeasca gheturile, va aparea O2 si implicit viata. Desigur va dura ...

Stiinta ingradeste de cele mai multe ori capacitatea de gandire si exprimare mai rau decat religiile prin definitiile si axiomele sale.

Europa, unul din satelitii lui Jupiter este compusa 100% din apa. Teoretic, dupa cum spui tu, ar trebui sa "colcaie" de viata... ei bine se pare ca nu prea se intampla asa.

Pe de alta parte atata timp cat pe PAMANT exista forme de viata complexe care se nasc, se inmultesc si mor IN LIPSA OXIGENULUI, este oarecum absurd sa spui ca in Univers este nevoie de oxigen pentru a se dezvolta forme de viata.

In infint, posibilitatile sunt infinite.

dar vati gandit ca poate acele filme sunt facute intentionat de marile puteri (respectiv lumea din conducerea politica) pt a ne induce in eroare si pt a ne face sa credem ca e ridicol ca sa fie si alte forme de viata...pt a ascunde adevaru ? acela ca exista??:| .....eventual pt a nu introduce panica sau cu alte scopuri..(sper ca ati inteles ce am vrut sa spun)

Dap, sunt niste nenorociti si ne ascund prin diverse metode avansate faptul ca ei sunt printre noi... si sunt din ce in ce mai multi, iar marile guverne mondiale ne mint si ne manipuleaza pana si la nivel receptiv.

Cea mai "vie" dovada este ca stau chiar acum de vorba la o cafea cu unul. Si, da, este mic, verde, capul mare, cu antenute rosii.

- daca vreti sa stati si voi de vorba cu el, trimiteti codurile de pe 3 cartele de reincarcare de 30 USD Vodafone prin sms la numarul 0724.xxx.xxx

- daca vreti sa il vedeti pe web cam, trimiteti codul unei cartele de reincarcare Vodafone de 12 USD prin sms la numarul 0724.xxx.xxx

- daca vreti poze + .avi, reincarcati cu 5 EUR numarul de telefon Orange 0745.xxx.xxx

Link to comment
Share on other sites

dc nu ar fi? vezi Stargate.... :D

Serios...e de domeniul trecutului sa mai crezi ca pamantul e plat...ca suntem centrul universului...etc

Simplu ca tre sa mai fie si alte fiinte unde acolo; poate nu bazate pe carbon precum noi...poate...o sa vedem one day... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Extraterestri exista,puneti mana cititi Biblia,Coranul,Bhagavad Gita,alte legende si mitologii,e plin de extraterestri si de modul in care ne influenteaza existenta.Daca nu pricepeti prea multe,cititi cartea asta ,, Programul Terra a lui Toni Victor Moldovan...va va raspunde la multe intrebari si va va ridica la fel mai multe ..eu unul am ramas marcat de viziunea autorului,care ar putea fi adevarata,desi nimeni nu o poate dovedi...http://www.geocities.com/SoHo/Veranda/8942/Toni/programulterra.html. PS,nu e reclama,cartea a fost scrisa in 97 parca,autorul e bine mersi in Suedia,nici nu stiu daca o mai trai..asta pt.carcotasii de rigoare..

Link to comment
Share on other sites

Extraterestri exista,puneti mana cititi Biblia,Coranul,Bhagavad Gita,alte legende si mitologii,e plin de extraterestri si de modul in care ne influenteaza existenta.Daca nu pricepeti prea multe,cititi cartea asta ,, Programul Terra a lui Toni Victor Moldovan...va va raspunde la multe intrebari si va va ridica la fel mai multe ..eu unul am ramas marcat de viziunea autorului,care ar putea fi adevarata,desi nimeni nu o poate dovedi...http://www.geocities.com/SoHo/Veranda/8942/Toni/programulterra.html. PS,nu e reclama,cartea a fost scrisa in 97 parca,autorul e bine mersi in Suedia,nici nu stiu daca o mai trai..asta pt.carcotasii de rigoare..

[/quote

Alte aberatii n-ai?Am citit si eu o mare parte din biblie si nu este nimic legat de extrateretre.Invata si tu si nu mai asculta tot ce zice in carti si toate viziunile.Sin in biblie scria k in anul 2000 va cadea foc din cer si uite ca suntem in 2007...cu chiu cu vai suntem cat de cat bine.Eu pana nu vad ceva concret nu cred.V-ati uitat la filmu ''Invazia americi''?Tot asa cu extraterestrii.Hai sa o lasam balta,nu cred ca exista extraterestrii ci doar niste fiinde mai avansate in tehnologie ca noi.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...