Jump to content
ShoX

Aliens

Recommended Posts

Nu cred ca exista, cred ca toate filmuletele/pozele sunt false... asa zisii extraterestri seamana prea mult cu oamenii..cate sanse sunt ca in Univers, nu stiu cate miliarde de galaxii, ca niste organisme sa evolueze cum au evoluat si organismele de pe Pamant...

p.s. o sa cred atunci ca o sa ma rapeasca vreun "alien" si pe mine

Link to comment
Share on other sites

p.s. o sa cred atunci ca o sa ma rapeasca vreun "alien" si pe mine

Sa-i faci niste poze si sa le postezi aci =)). Btw presimt ca seara asta...e seara cea mare:D

OnTopic : nu m-am uitat inca la filmuletz , o sa ma uit....dar pana atunci : eu zic ca sunt sanse destul de mari sa existe fiinte necunoscute in univers ; si nu ma refer la cele care "ne viziteaza" mai mult sau mai putin , ma refer pur si simplu la alte organisme cu viata.

Link to comment
Share on other sites

Sunt de parere ca exista extraterestrii ... de fapt la urma urmei de ce nu? :) La cate se intampla zilnic si ne lasa cu gura cascata si la cate vedeti, lucruri la care nu v`ati fi asteptat niciodata ... de ce nu ar fi si ei?

Sunt de parere in miliardele astea de galaxii si de planete cate or fii, ca exista extraterstrii, si numai o rasa, mai multe ... care e probabilitatea ca in miliarde de planete numa o singura planeta sa fie populata?

Acolo in afara exista exista mai multe planete populate ... cu fiinte mai dezvoltate sau nedezvoltate decat noi care intr`un viitor probabil ca le vom cunoaste :D poate chiar vom fi vecini =)).

Parerea mea :|

Link to comment
Share on other sites

Foarte interesant filmuletul ... Deci sa imi spun parerea :

Deci eu nu cred in extrateresti ... adica ma refer nu in acei extraterestri care au fost asa zis descoperiti de om ... aceia cu capul mare si ochii mari, corpul mic si verzi ... este o aberatie dupa parerea mea ... La cat de mare e Universul sunt 100 % sigur ca trebuie sa mai existe ceva acolo pe undeva ... ca doar Universul nu a fost facut atat de mare doar de ochii lumii sa zic asa ... mai exista si alte forme de viata pe undeva ... dar dupa parerea mea e o aberatie faptul ca extraterestrii sunt mici si verzi cu capul mare ... si mai ales povestile acelea de adormit copii ca cica vor avea loc invazii extraterestre si mai stiu eu ce.Multe imagini si filmulete am vazut despre extraterestrii la viata mea si, cred ca multe dintre ele au fost trucate ... Mai ales evenimentele din Roswell ... defapt acolo pe undeva se afla o baza secrete americana unde se fac tot felul de teste ciudate si au inventat povestea asta ca sa tina lumea la mai la distanta ... asa am auzit eu la TV acum 1 an cam asa ... era un reportaj pe Discovery ... nu stiu daca e adevarat sau nu faza cu Roswell dar ce stiu e ca mai exista si alte forme de viata in Univers si odata si odata vom da de ele ...

Link to comment
Share on other sites

cam repede ati "vazut" voi filmu..eu mai am 4 minute din el si ma uit de cand a fost creat acest thread..voi vedeti 5 minute din filmuletz si gata e interesant? :)

chiar merita vazut filmu'...sunt multe chestii interesante de vazut...care pana acuma nici nu am mai auzit de ele :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Exista exctraterestri.

Ar fi prea culmea sa fim singuri in tot universul acesta cu toate stele.

Nu zic de finte cu 10 ochi si 4 maini cum se mai zic.

Eu zic de finte mai mici . La fel ca soareci,sobolani,viermi . care pot tra cu mai putine resurse.

Link to comment
Share on other sites

Sa-i faci niste poze si sa le postezi aci =)). Btw presimt ca seara asta...e seara cea mare:D

@Shady, am stat pana la 5 dimineatza...nu a venit nimeni in vizita :(

@strongestman si in reluare de la 3 la 4 nu ? :P

ot : Microorganisme or fi pe alte planete in alte galaxii si astea se numesc extraterestri, dar organisme in forme avansate nu cred ca exista...mai alex ca ei detin o tehnologie mai mare buna ca a noastra....neah tot nu cred

Link to comment
Share on other sites

ot : Microorganisme or fi pe alte planete in alte galaxii si astea se numesc extraterestri, dar organisme in forme avansate nu cred ca exista...mai alex ca ei detin o tehnologie mai mare buna ca a noastra....neah tot nu cred

eu una sunt convinsa ca exista forme de viata muuult mai avansate ca noi... doar n-o fi omu` cel mai tare din parcare, nu?

Link to comment
Share on other sites

@strongestman si in reluare de la 3 la 4 nu ? :P

nope de la 4 la 3 -_-

si totusi..daca or fi prietenosi si ne ajuta sa scapam cu viata cand va venii acel asteroid care se zice ca va distruge pamantul? daca suntem sub supravegherea lor ... si ei ne ajuta mai mult decat credem? ;;)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...