Jump to content
yo_addi

Cui e frica de dentisti?

Dentisti  

100 members have voted

  1. 1. Va e frica?

    • da
      61
    • nu
      39
    • 0


Recommended Posts

neah... am fost de 3 ori pan` akm :D si nu mi-a fost frica ... ce draq poate sa iti faca... poi decat sa stai cu durerea aia... mai bine iti iei inima in dintzi si te duci la dentist :)

Link to comment
Share on other sites

Cand eram mic imi era si mie frica ... dar am fost de 2 ori pana acum ... 1 data pt. curatare si 1 data pt. o masea cariata ... in rest am dantura perfecta ...

Poate ar trebui sa se faca si aici ca si in USA ... cum vedem si in filme si desene ... ca se dau acadele la copii mici ... poate ar merge mai multi fara frica atunci ...

Link to comment
Share on other sites

Da, mi-a fost frica la prima vizita la dentist, tremuram tot...nu vroiam sa intru, dar dupa mai mult de drag ma duceam...crek era si doctoritza de vina (blonda si ochi albastri :whistle: ) ...

Link to comment
Share on other sites

nu mi-e frica :P

un om curajos! :hello:

Eu ce sa zic....operatie am facut , asa ca frica de spital/medici/dentisti nu prea mai am , doar ca's satul de ei.

Cat despre medicul dentist , o sa trebuiasca sa ajung fiind prima oara.. imi este un piculetz teama . :)

Nu am votat .

Link to comment
Share on other sites

Guest KnoX`

Mie frica dar mam dus odata pentru tot deauna mam dus miam pus 2 plombe la ambele masele si am un an de cand nu am mai fost la dentist si sper sa nu fiu nevoit sa ma duc :pray:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...