Jump to content
Lancelot

Gelozia..

Recommended Posts

m'am tratat de aceasta boala dupa ce ... am ajuns sa'i spun prietenei mele ca e cur*a cand am vazut'o cu un baiat ... prin oras... apoi am aflat ca era varsu

:rofl1: :rofl1: :rofl1:

hai ca asta o fost tare =)) poi tu daca iti vezi prietena cu altu nu mergi si o intrebi cine ii persoana respectiva? :blink:

Link to comment
Share on other sites

dragoste fara gelozie..e cam ciudat.. adik u tii la aceea persoana..si ...se dau la ea..vreti s spuneti k nu ziceti nik ?! ;)) gelozia e in floare la unii..

si eu sunt gelos kteodata ...

Link to comment
Share on other sites

atunci cand iubesti e ceva normal sa fii gelos ... numai k unii nu stiu cum sa isi arate aceasta gelozie :P si eu sunt f geloasa si posesiva si recunosc ca fac parte din acea parte din oameni care nu stiu sa isi controleze gelozia :D dar pana la urma si aceste mici crize de gelozie fac dragostea sa fie mai frumoasa :)

Link to comment
Share on other sites

eu sunt gelos pe colegu' de la servici ca face mai multi bani ca mine!!!

si el e gelos pe mine ca eu am scaun directorial din piele... si el are d-ala din carpa cu burete :P ... si pe usa biroului meu e spiderman =))

parca as prefera totusi sa fiu in locul lui si sa fac mai multi bani :D

Link to comment
Share on other sites

Niciodată nu m-aş coborâ la nivelul de a fi gelos pe unii oameni doar pentru că au o relaţie foarte bună cu cineva..Dacă ar fi vorba de o fată de care îmi place si unu imi strică şanşele..aia e altă treabă si devine normal sa fiu gelos...

Link to comment
Share on other sites

Da, pot spune ca sunt geloasa, dar de fiecare data cand am fost am avut un motiv destul de bun.

Putina gelozie intr`o relatie nu strica niciodata. Nu e nimeni gelos fara sa iubeasca. Gelozia este un sentiment dureros (mai mult sau mai putin).

Link to comment
Share on other sites

been there, done that, never gonna do it again. cu siguranta nu voi mai arata vreaodata ca sunt gelos. ii lasa impresia ca esti disperat si se va satura de tine.

Ce te face sa crezi ca se v-a intampla asta ? Daca nu exagerezi nu este nici-o problema. Posibil sa creada exact invers, ca nu-ti pasa.

Vorbesc din propria experienta :)

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt gelos doar cand nu tin la fata acuma nu stiu de voi dar cand tii la o fata parca ai incredere in ea ....apropo daca o fata are prieten si ma are si pe mine pe langa el nu sunt gelos deloc =))

stiu cate ceva si eu despre genul asta de relatie :"> :D

p.s o singura data in viata mea am fost gelos dar sper sa nu mai fiu vreodata :">

Link to comment
Share on other sites

O iubire pe care esti nevoit s-o pazesti nu reprezinta nimic , dar tocmai asta n-au sa inteleaga niciodata oamenii cu adevarat gelosi , gelozia ia nastere odata cu dragostea, dar nu moare odata cu ea... B)

P.s. -simt ceva in aceasta privinta dar nu cred ca sunt gelos(sau poate ca sunt :dontknow: ) cu toate ca ma doare uneori ,dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au privilegiul de a-i descoperi puterea.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...