Jump to content
Lancelot

Dumnezeu pentru o zi

Recommended Posts

nu cred ca as putea suporta gandnul ca sunt dumnezeu pt doar 1 singura zi si m-as sinucide dupa ce as manca la ritz as inchiria o camera in dubai m-as tavali cu angelina jolie as juca snooker cu o'sulivan(si l-as bate) si as face-o fericita pe mama!

Link to comment
Share on other sites

Ce imaginatie aveti. :blink: Aku sa fim seriosi....dac as fii din Nou EL de-a binelea....as reface lloomea...as trage o tura prin Hell sa il vad pe Napoleon,Ceausecu,Hitler etc. mi-as trage niste poze cu ei ca sa am ce pot povesti nepotilor si as gasi Sf. Gral :| si as mai schimba ceva prin loomea asta...si nu numai ... creand o noua specie ce va popula alte palnete ca sa nu ne plictisim :D

Link to comment
Share on other sites

deci... nu invii pe nimeni... da' in schimb fac in asa fel incat sa fiu nemuritor (desigur atunci cand vreau sa mor doar apas un buton si... is mort)

si normal... trebuie sa fiu smecher... fac in asa fel incat sa traiesc f bine pt urmatorii 500 de ani

si daca mai am timp eradichez religia si... manelele

Link to comment
Share on other sites

sa fiu D`zeu pt o zi, poi as merge in multe orase frumoase, cu femei alaturi (a fost primul meu gand), dar in primul rand mi`as face o casa mare, un cont in banc, cateva masini, ca sa`mi pot petrece restul zilelor acolo, cand n`o sa mai fiu Dumnezeu. In rest :dontknow:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...