Jump to content
silversky

Piercing/tatuaje

Piercing/tatuaje  

312 members have voted

  1. 1. V-aţi face un piercing /tatuaj ?

    • Da
      189
    • Nu
      88
    • Nu ştiu
      35


Recommended Posts

piercing. dar in nici un caz tatuaj e scarbos si imi e frica. :bye2:

nu ti-e frica sa-ti dai gaura in corp da ti-e frica sa te intepe ala putin :dooh:

am de gand sa-mi fac tatuaj , piercing never :\ emo / gay do that -_-

Link to comment
Share on other sites

Piercing da, tatuaj in niciun caz (bunicu'meu o murit de cancer de piele ptr ca si-a facut unul pe bratul stang in timp ce era in armata). :)

acum se fac altfel tatuajele.. eu am doua, pe partea stanga si dreapta a coloanei vertebrale si inca sunt vin.. si nu par sa mor prea curand ;) cata despre piercing am avut o data in spranceana dar desi toti ziceau ca nu doare deloc decat pana te obisnuiesti cu el, pe mine dupa 12 zile tot ma durea ingrozitor.. nu stiu de ce.. deci piercing nu mai vreau..

Link to comment
Share on other sites

Am si eu cateva tatuaje :)

1.

2.

Primele 2 le am de cand am de 4 ani, iar al 3-lea e pe gat la spate si il am de un an jumate, este poza veche( dim ziua in acre l-am facut), imi e greu sa imi fac singur poza acolo :)

3.

Link to comment
Share on other sites

Nu vad nimic interesant in ele...nici lumea nu ar fi interesata de ele ca cine stie unde iti faci ca nu se vede si deageaba faci...ca sigur vreti sa va faceti ca voi considerati ca e "smecher" sau "la moda"

Din partea mea prefer sala de forta...muschi...care se vad si cu haine pe tine si fara :cool2:

Link to comment
Share on other sites

de cand am postat ultima data mi-am mai pus pierce in limba :) saptamaniile vitoare imi mai pun si in urechea dreapta in zgarci + un pierce paralele cu spranceana :D nu cum are toata lumea :D

@ma batea gandu sa imi pun si in buza da iar la fel nu cum are toata lumea :D deci nush ma mai gandesc :)

@tatuaj mai tarziu :D tre sa strang bani k nu il fac aici :)

Link to comment
Share on other sites

de cand am postat ultima data mi-am mai pus pierce in limba :) saptamaniile vitoare imi mai pun si in urechea dreapta in zgarci + un pierce paralele cu spranceana :D nu cum are toata lumea :D

@ma batea gandu sa imi pun si in buza da iar la fel nu cum are toata lumea :D deci nush ma mai gandesc :)

@tatuaj mai tarziu :D tre sa strang bani k nu il fac aici :)

pff...ce multe ai :P...in zgarci nu e dureros :-?? ...?

O.T.: mi-as pune si pierce mi-as face si un tatuaj mic :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...