Jump to content
silversky

Piercing/tatuaje

Piercing/tatuaje  

312 members have voted

  1. 1. V-aţi face un piercing /tatuaj ?

    • Da
      189
    • Nu
      88
    • Nu ştiu
      35


Recommended Posts

vreau sa`mi fac un tatuaj semi`permanent pe glezna, pierce aveam in cap anul trecut, imi cumparasem si pierce`u chiar dar nu avea cine sa`mi faca ...culmea, pana la urma am renuntat, raman la tatuaje din henna si semi`permanente

Link to comment
Share on other sites

tatuaj YUCK ... sau ma rog ... cand iti cuprinzi ca mine bicepsul cu o mana nu prea ai unde sa faci .... am multe pierce-uri ... smiley pierce , in buza in ureche sus ( nu in lob ca taranii ) am avut o tentativa in obraz ... am 7 pierce-uri deci sunt de acord :) amuzante plus ca ai cu ce te juca ... ah ... un singur accident am muscat dintr-o tija cand mancam de mi-am ciobit dintii :)) oricum pierce in lob au in general taranii ... si in spranceana ... bine eu stiu oameni cu 3 pierce-uri in aceeasi spranceana ... aia nu mai intra in catergoria tzaran pt ca era singurul loc disponibil ramas :) , nu intrii in categoria taran nici daca ai peste 5 pierce-uri intr-o ureche si te hotarasti sa perforezi si lobul :P )

Link to comment
Share on other sites

Da , acum sa vad daca o sa-mi si fac vreodata (un tatuaj).

...

. am multe pierce-uri ... smiley pierce , in buza in ureche sus ( nu in lob ca taranii ) am avut o tentativa in obraz ... am 7 pierce-uri deci sunt de acord amuzante plus ca ai cu ce te juca ... ah ... un singur accident am muscat dintr-o tija cand mancam de mi-am ciobit dintii ) oricum pierce in lob au in general taranii ... si in spranceana ... bine eu stiu oameni cu 3 pierce-uri in aceeasi spranceana ... aia nu mai intra in catergoria tzaran pt ca era singurul loc disponibil ramas , nu intrii in categoria taran nici daca ai peste 5 pierce-uri intr-o ureche si te hotarasti sa perforezi si lobul )

deci toti cei care aveti >1 piercing'uri in spranceana sau in lobul urechi sunteti tarani , singurul lucru care va scoate din aceasta categorie este sa va puneti inca vreo 5 ca sa aratati ca un sobolan nuclear (adica precum el) ciuruit parca de o grenada defensiva . Off...trebuia sa-ti etalezi prostia si pe aici . (Jiji o fi neam cu tine? :lol: ca amandoi va dati impresi)

Link to comment
Share on other sites

am 2 in ureche(stanga) dar o sa imi mai dau pana la 10 piercing-uri

multe innainte frate :)) nu ai curaj sa`ti umplii tot corpu de cercercei....suntetzi femei ba? sa v`a punetzi si in fund nu avetzi curaj....

piercing never ever!!!! mi se par de prost gust.... un tatuaj mai discret sa nu`l vada toata lumea ar merge...votat nu stiu....

Link to comment
Share on other sites

Guest Inutzalove
:wav::wav: #-o Evident ca Daaaaaaaaaa la ambele ..love them..numai ca nu stiu ce are politia cu ele..? :blink:
Link to comment
Share on other sites

Guest dj_norix

Nici unu.....Piercing: nu vreau sa-mi distrug fatza Tatuaje: nu vreau sa am de a face cu vreo infectzie

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...