Jump to content
silversky

Piercing/tatuaje

Piercing/tatuaje  

312 members have voted

  1. 1. V-aţi face un piercing /tatuaj ?

    • Da
      189
    • Nu
      88
    • Nu ştiu
      35


Recommended Posts

eu vreau un tatuaj

si vreau sa ajung la miami ink, sa mi-l faca ami sau chris garver sau kat von d :))) {cer cam multe,nu? :D}

P.S. nu am incredere in saloanele si tatuajele facute la noi, nu mi inspira incredere cei care le fac, nu stiu cat de buni sunt..

Link to comment
Share on other sites

Am deja un piercing , în limbă :> (nu săriţi pe mine cu vorbe de genu , "mă eşti prost ? ştii că sunt multe pericole ? " , că vă tai :)) ) . Mă gândeam la un tatuaj pe mână , însă mă mai gândesc . Spunea Roxelly despre încrederea în saloanele de tatuaje din ţară , nici mie nu-mi inspira încredere aceste saloane de aici .

Link to comment
Share on other sites

Guest luk200534

is tatuat ... piercing numiasi face ... numi place .mise pare o tampenie .. un tatuaj poate reprezenta cv . il ai o viata dar piercing-ului nui vad rostu

Link to comment
Share on other sites

nu ti-e frica sa-ti dai gaura in corp da ti-e frica sa te intepe ala putin :dooh:

am de gand sa-mi fac tatuaj , piercing never :\ emo / gay do that -_-

Emo da ? Eu nu-s emo sau gay #-o si am pierce in limba . Go away .

si cand ii vezi pe unii pe net cu piercing in penis.. cum draq sa fii atat de prost... sa-ti bagi piercing in penis... too lame! :tiphat:

Am si un prieten care are asa ceva :)) .

Link to comment
Share on other sites

Guest Mijache007

piercing nu cred dar tatuaje cred ca sunt in top....am doar 9 si ma bate gandul sa le modific

Link to comment
Share on other sites

Guest Rangeut

Sa o var in termeni academici? Ok.

Trebuie sa fi un trepanat cu 2 neuroni si nici o circumvolutiune in creier caruia nu ii functioneaza cerebelul si proceseaza cu posteriorul ca sa initiezi procesul de tatuare sau piercing.

N-a fost asa greu. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest such fun...

am 13 tatuaje si 3 cercei :)

cand eram mai mic ~17 ani aveam si in nas , si in buza , urechile umplute

ma gandesc sa-mi fac sleeve la mana stanga

Link to comment
Share on other sites

nu, mi se pare total dizgratios sa incerci sa iti "infumusetezi" corpu, bagand bormasina in el sau "jegosindu-l" cu cerneala. as vrea sa vad pe cineva cu pierce in ficat, nu il atingeti ca se scapa pe el.

Mai bine, merg la sala sau ma bag pe alergat.

Link to comment
Share on other sites

hmmm, dar nu toţi văd prin asta o metodă de înfrumuseţare :) plus că, deşi nu ai crede, tatuajul e cultură, specific multor civilizaţii... nu toţi îşi fac un tatuaj fără să ştie de ce... noi asociem cu motivaţia manelistico-românească a puştilor de pe străzi, certaţi cu legea şi gramatica şi spunem: yaics! să nu aud!

dar de fapt e mai mult de atât, e apartenenţă la grup, la subculturi, e originalitate :) admit că şi pe mine mă sperie cei plini de cercei şi tatoo, dar să fim serioşi, cu ce drept arunc eu piatra? :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...