Jump to content
silversky

Piercing/tatuaje

Piercing/tatuaje  

312 members have voted

  1. 1. V-aţi face un piercing /tatuaj ?

    • Da
      189
    • Nu
      88
    • Nu ştiu
      35


Recommended Posts

eu sunt pt piercing... la astea poti renunta oricand, si usor. dar la tatuaje, pt a-ti da unu jos, e mai mult de munca. oricum, nu am nimic din asa ceva, si nici nu cred ca o sa apelez foarte curand, dar daca e sa fie, o sa fie piercing...

Link to comment
Share on other sites

De acord cu ambele , dar la tatuaj as sta sa ma gandesc , pana la urma toti imbatranim si piele se 'zbarceste' si arata oribil . Asa un piercing il poti scoate / baga si tot asa .

btw cat de curand imi bag unu in sprancea . :>

Link to comment
Share on other sites

Am simbolul zodiei pe umarul stang, dar e vechi si trebe retusat. Mai mult nu as face.

Piercing...hmm nu prea ma atrage ideea, am avut cercei in ambele urechi, dar am renuntat si s-au astupat gaurile. :D

Din cate stiu piercingurile in limba sunt periculoase pt dantura si apoi mi se pare ciudata ideea de a avea un corp strain in gura sau in alta parte a corpului. :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Eu am 3 pierceuri unu in buza , unu in limba , si unu in arcada ,....dar ganditi partea buna .. eu daca ma satur de ele pur si simplu` si mi le dau jos , dar sa imi fac un tatuaj ??? NU ! o sa imi placa kt is tanar acuma , dar mai tarziu ??? ce o sa fac :| deci votez da pt pierce

Link to comment
Share on other sites

Am tatuaj :tiphat:

am un tatuaj d cva timp si vreau sa mi mai fac 2 micute. unul mi l fac sigur la incheietura mainii, dar p celalat... :-?? ..ink nu sunt sigura. cat despre pirce, am unul, dar sincer nu mi mai trebuie. e cam naspa si e foarte dureros!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...