Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest AbSeNtU

uniunea mea au fost integistrati la bandit si nu am reusit sa il luam iar eu am luat dc cu 2min ininte de FW si nu am mai putut sa intru iar :comp2:

iar _SeNsaTioN_ eu reusit sa ia Hotan de la turci :D

daca stam sa o luam asa noi avem mai multi turci in uniojn decat erau in unionul celor de la turk_ordusus. ^^

eu sunt in sensation xD a fost foarte frumos la FW , am aparat-o 45 de minute de nici nu au apucat sa ia mai mult de 5 % din HP la hear :) si au murit toti

scuza-ma asa de curiozitate vreau si eu sa te intreb ce nume ai? dak tot ai zis ca esti in sensation??

Link to comment

Am si eu o intrebare: Care este faza cu D12 weapon? Mi-a zis unul pe server sa fac arma D11 SON + 7 si dupa cu un stone pot sa o fac D12. Si is mai multe tipuri de D12 weapon?

Ai un cont de 110 cu son si altu cu SUN !

Oare sunt ale tale ?

Da , ultimul update , item normal+7 iti da sos +0 , son +7 iti da som , immortal set /egy weapons grade a+7 iti dau sun +0

Weapon grade b iti da direct +3 si orice item peste+7 iti da sox de 12 deg si plusul peste +7 !{ ex : ai un son bow +10 iti va da 12 deg +3 }

pe Back l-a luat cu 130e stiu

Link to comment

pe Back l-a luat cu 130e stiu

Ambele charactere sunt ale mele...

Si daca sunt ale tale cum de aveai Sun de 12D inainte sa pui intrebarea? E ceva ciudat

Last Mesage : spot suchen ;D

omule el a cumparat charele ce parte nu intelegi? eu am zis ca stiu ca l-a luat pe back2own cu 130euro si el a zis ca la luat si pe asta duh cel care le a vandut e german...

Link to comment

@orezExpandat: Eu sunt curios din fire cum sa ai un caracter de sro si sa nu stii cum sa iti faci item'ul sun pe care il ai deja :| !

Pai am cumparat alea 2 charactere,si unu avea arma d12 weapon si unu nu avea, si am vrut sa aflu cum pot sa fac rost si la celalalt de d12 weapon. Nejucand silkroad de ceva vreme... nu am avut de unde sa stiu... Intelegi, sau iti fac un desen in paint curiosule?

Link to comment
Guest AbSeNtU

stie cineva vreun plvl spot cu safe spot la moobs 94-99 in jg cave?

vad ca esti nesimtit si nici makr nu poti sa raspunzi la un msg... inca nu am aflat ce char ai tu in sensation .... sau ai zis si u doar asa ca sa te dai interesant???

Link to comment

pe Back l-a luat cu 130e stiu

Daca pe Back2 l-a luat cu 130e , bravo lui ...

Celalalt char are sun...

@orezExpandat: Eu sunt curios din fire cum sa ai un caracter de sro si sa nu stii cum sa iti faci item'ul sun pe care il ai deja :| !

a pus o intrebare daca ti se pare stupida sa sti ca si tu ai pus cateva....

Link to comment

kevin go hug a fat one..

gz mike pentru caractere ^^

@absentu eu sunt Dare2Dream si ala care te-a ignorat e Agent_11

am vz ambele chare pe rev6 si dare2dream si agent_11 si am si eu o intrebare...de ce sunt asa de scumpe head nova de 11d indiferent k e heavy,robe sau LA ?

sunt greu de gasit sau de ce? :D

Link to comment

kevin go hug a fat one..

gz mike pentru caractere ^^

@absentu eu sunt Dare2Dream si ala care te-a ignorat e Agent_11

am vz ambele chare pe rev6 si dare2dream si agent_11 si am si eu o intrebare...de ce sunt asa de scumpe head nova de 11d indiferent k e heavy,robe sau LA ?

sunt greu de gasit sau de ce? :D

drop low

Link to comment

stie cineva vreun plvl spot cu safe spot la moobs 94-99 in jg cave?

vad ca esti nesimtit si nici makr nu poti sa raspunzi la un msg... inca nu am aflat ce char ai tu in sensation .... sau ai zis si u doar asa ca sa te dai interesant???

bai prietene, o vreme s-au postat atatea cacaturi pe linkmania incat m-am obisnuit sa nu mai citesc toate posturile, am citit ce m-a interesat de pe pagina aia, adica posturile lui orez si am vb cu el pe mess, dar din pacate a trebuit sa plec de la pc, scz orez ca nu am raspus iar =))

cu ce te incalzeste daca imi stii numele pe Rome ? joci pe rome... ?bravo ! cand esti nou undeva te prezinti, taci si astepti sa vezi cm merg lucrurile pana sa te bagi in seama, nu faci chilotu` mare asa fara motiv ;)

nu ti-am observat postul, vreo problema? deaia nu ai dormit peste noapte...?

Agent_11 la ora actuala e la sa2r, imi face job lv , iar eu stau pe Dare2Dream sa imi cresc niste bards.... cat oi mai putea pana vine 120.

ti se pare ca cei din sensation sunt interesanti? iti spun eu ca nu sunt, sunt oameni normali care sunt supraestimati de deastia ca tine.... nu e nimic interesant in sensation in afara de lumea care are o alta mentalitate....

am fost Deputy la FW HT, ti se pare interesant?

tu nu te-ai prezentat.... daca vrei sa pari "interesant" nici nu o face ! ;)

am vz ambele chare pe rev6 si dare2dream si agent_11 si am si eu o intrebare...de ce sunt asa de scumpe head nova de 11d indiferent k e heavy,robe sau LA ?

sunt greu de gasit sau de ce? :D

eu am avut head dar l-am vandut ca inca se vinde pe un pret bun si am considerat ca nu mai am nevoie de el doar pt boting, pvp am facut suficient degreeul asta si job la fel :))

si sa o spun mai explicit decat iulian.... pt son head e drop rate mai mic decat pt celalalte son items :)

Link to comment
Guest AbSeNtU

stie cineva vreun plvl spot cu safe spot la moobs 94-99 in jg cave?

vad ca esti nesimtit si nici makr nu poti sa raspunzi la un msg... inca nu am aflat ce char ai tu in sensation .... sau ai zis si u doar asa ca sa te dai interesant???

bai prietene, o vreme s-au postat atatea cacaturi pe linkmania incat m-am obisnuit sa nu mai citesc toate posturile, am citit ce m-a interesat de pe pagina aia, adica posturile lui orez si am vb cu el pe mess, dar din pacate a trebuit sa plec de la pc, scz orez ca nu am raspus iar =))

cu ce te incalzeste daca imi stii numele pe Rome ? joci pe rome... ?bravo ! cand esti nou undeva te prezinti, taci si astepti sa vezi cm merg lucrurile pana sa te bagi in seama, nu faci chilotu` mare asa fara motiv ;)

nu ti-am observat postul, vreo problema? deaia nu ai dormit peste noapte...?

Agent_11 la ora actuala e la sa2r, imi face job lv , iar eu stau pe Dare2Dream sa imi cresc niste bards.... cat oi mai putea pana vine 120.

ti se pare ca cei din sensation sunt interesanti? iti spun eu ca nu sunt, sunt oameni normali care sunt supraestimati de deastia ca tine.... nu e nimic interesant in sensation in afara de lumea care are o alta mentalitate....

am fost Deputy la FW HT, ti se pare interesant?

tu nu te-ai prezentat.... daca vrei sa pari "interesant" nici nu o face ! ;)

am vz ambele chare pe rev6 si dare2dream si agent_11 si am si eu o intrebare...de ce sunt asa de scumpe head nova de 11d indiferent k e heavy,robe sau LA ?

sunt greu de gasit sau de ce? :D

eu am avut head dar l-am vandut ca inca se vinde pe un pret bun si am considerat ca nu mai am nevoie de el doar pt boting, pvp am facut suficient degreeul asta si job la fel :))

si sa o spun mai explicit decat iulian.... pt son head e drop rate mai mic decat pt celalalte son items :)

:)))))=))) buey u ala care esti asa ofensat am intrebat ca is in guilda aia.. de asta... vad ca nu am ce sa vb... si da stiu cum is cei din sensation :))

Link to comment

:)))))=))) buey u ala care esti asa ofensat am intrebat ca is in guilda aia.. de asta... vad ca nu am ce sa vb... si da stiu cum is cei din sensation :))

ofensat fiind... te intreb : mai treci si tu(asta care imi zice mie ca ma laud ca sunt in sensation) de lv 106 pana de craciun ?

Link to comment
Guest AbSeNtU

:)))))=))) buey u ala care esti asa ofensat am intrebat ca is in guilda aia.. de asta... vad ca nu am ce sa vb... si da stiu cum is cei din sensation :))

ofensat fiind... te intreb : mai treci si tu(asta care imi zice mie ca ma laud ca sunt in sensation) de lv 106 pana de craciun ?

ba astia din sensation is mai smk mai toti au party si m-am gandit sa imi fac si yo party si de asta nu am facut lvl ;) crede-ma ca nu toata lumea e ca tn sa cumpere caractere ;) si nu inteleg care e problema ta dak yo nu fac lvl :))

Link to comment

pe Back l-a luat cu 130e stiu

Daca pe Back2 l-a luat cu 130e , bravo lui ...

Celalalt char are sun...

@orezExpandat: Eu sunt curios din fire cum sa ai un caracter de sro si sa nu stii cum sa iti faci item'ul sun pe care il ai deja :| !

si noi suntem curiosi ce copil de 15 ani esti tu care poti fi bo$$ over the internet, suferi putin nu? pe orezexpandat nici nu il cunosti, spre deosebire de mine si kidu.

ai inceput sa suferi pe eSRO cu gesturile tale, te-am facut sa plangi sa pleci sa iti convingi catelusii sa te urmeze, care probabil au 10-12 ani, pai ori suntem bo$$i ori nu mai suntem, asa-i? seriously kid, grow up.

Link to comment

si noi suntem curiosi ce copil de 15 ani esti tu care poti fi bo$$ over the internet, suferi putin nu? pe orezexpandat nici nu il cunosti, spre deosebire de mine si kidu.

ai inceput sa suferi pe eSRO cu gesturile tale, te-am facut sa plangi sa pleci sa iti convingi catelusii sa te urmeze, care probabil au 10-12 ani, pai ori suntem bo$$i ori nu mai suntem, asa-i? seriously kid, grow up.

:)) Ce mai faci branoas'o?

Am iesit din guild si dupa imediat plangeai ca e mare samarkand si cand ma prinzi ma omori pentru ca am iesit din guild'ul tau :)).

Eu am 16 ani si macar am real life spre deosebire de tine cand ai facut 18 sau 19 ani si ai stat in casa toata ziua , ai dormit si ai dat lvl up pe sro incat sa ajungi mai repede 100 , am i right?

Pe cine am convins? :)) Spre deosebire de tine care singurul tau prieten e kidu si mana stanga eu nu am SLUGI ca tine mr.no-lifer , au vazut si ei cum ii pupi in A$$ pe care au facut si au 100 si p'astia mai mici nu prea ii bagi in seama.

Cat poti sa ii venerezi pe cei de 100 incat sa le dai aproape toate autoritatile din guild si pe ei ii doare undeva de ele si cei care iti cer le pui ca ai treaba si stai sa te uiti in sm la pvp , nice one xD !

Btw mai stii cand farmam ca plangeai ca ma duc sa ma culc la 11-12 si tu inca mai stai 3-4 ore sa bati? <--- NOLIFER LIFE !

Cata logica poti sa ai incat sa nu realizezi ca mai usor te culci la 12 si te scoli la 7-8 sa bati decat sa culci la 3-4 si sa te scoli la 12 sa bati :)) FAIL!

Nu prea cred ca o sa-mi raspunzi la post pentru ca tu esti ala cand are probleme le ingora in loc sa le rezolve , ca pe skype , inchideai in loc sa vorbesti .

@OREZ M-am luat de tine disperat de faptul ca multi noobi [ in special turk/egy ] au tot felu de prostii scumpe pe un joc si nici macar nu au habar cu ce se mananca... Scuza-ma

P.S: OFF-TOPIC ai status la skype summer 2010 will you ever come back? Atunci ai avut prima si ultima prietena a ta?

@KIDU brani poate !

Link to comment

si noi suntem curiosi ce copil de 15 ani esti tu care poti fi bo$$ over the internet, suferi putin nu? pe orezexpandat nici nu il cunosti, spre deosebire de mine si kidu.

ai inceput sa suferi pe eSRO cu gesturile tale, te-am facut sa plangi sa pleci sa iti convingi catelusii sa te urmeze, care probabil au 10-12 ani, pai ori suntem bo$$i ori nu mai suntem, asa-i? seriously kid, grow up.

:)) Ce mai faci branoas'o?

Am iesit din guild si dupa imediat plangeai ca e mare samarkand si cand ma prinzi ma omori pentru ca am iesit din guild'ul tau :)).

Eu am 16 ani si macar am real life spre deosebire de tine cand ai facut 18 sau 19 ani si ai stat in casa toata ziua , ai dormit si ai dat lvl up pe sro incat sa ajungi mai repede 100 , am i right?

Pe cine am convins? :)) Spre deosebire de tine care singurul tau prieten e kidu si mana stanga eu nu am SLUGI ca tine mr.no-lifer , au vazut si ei cum ii pupi in A$$ pe care au facut si au 100 si p'astia mai mici nu prea ii bagi in seama.

Cat poti sa ii venerezi pe cei de 100 incat sa le dai aproape toate autoritatile din guild si pe ei ii doare undeva de ele si cei care iti cer le pui ca ai treaba si stai sa te uiti in sm la pvp , nice one xD !

Btw mai stii cand farmam ca plangeai ca ma duc sa ma culc la 11-12 si tu inca mai stai 3-4 ore sa bati? <--- NOLIFER LIFE !

Cata logica poti sa ai incat sa nu realizezi ca mai usor te culci la 12 si te scoli la 7-8 sa bati decat sa culci la 3-4 si sa te scoli la 12 sa bati :)) FAIL!

Nu prea cred ca o sa-mi raspunzi la post pentru ca tu esti ala cand are probleme le ingora in loc sa le rezolve , ca pe skype , inchideai in loc sa vorbesti .

@OREZ M-am luat de tine disperat de faptul ca multi noobi [ in special turk/egy ] au tot felu de prostii scumpe pe un joc si nici macar nu au habar cu ce se mananca... Scuza-ma

P.S: OFF-TOPIC ai status la skype summer 2010 will you ever come back? Atunci ai avut prima si ultima prietena a ta?

@KIDU brani poate !

Iisus tzestos, cum a fost la mare kevin?De sambata seara pana duminica dimineata? cum a fost briza marii? ce n-as da sa traiesc si eu aceeasi experienta...

arata-mi pe cine am pupat in cur din guild, umad brah? failure pe iSRO, failure private server? umad umad umad?

si din nou, orele de 12-2 noaptea le am ca ore de culcare in timpul scolii, cred ca e destul de trist sa iti inviti BAIETI sa doarma cu tine peste noapte, sa ai la cine sa ii spui buna dimineata, cand defapt esti foarte singuratic la orele tale de 7-8, umad?

prin simplul fapt, la un metru si un shnitzel sa nu ai gura sparta inseamna ca esti destul de bun la asslicking.

OT: am observat din ce in ce mai multa lume ca e disperata sa isi upgradeze nova+7 seturile ptr SOM, iar ei nu realizeaza ca itemele de 118 sunt chiar mai bune.

si ieri de curiozitate am intrat pe iSRO, cel putin pe tibet nu am mai putut gasi nici macar 1 item nova pe stall network -_-

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...