Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest __DsS__

salut , am o intrebare , am terminat questu 9 dg FGW si miam scos sosun de 9 dg staff, acuma daca mai intru in fgw fara quest mai pot pica talismane ?

Link to comment

salut , am o intrebare , am terminat questu 9 dg FGW si miam scos sosun de 9 dg staff, acuma daca mai intru in fgw fara quest mai pot pica talismane ?

ai facut pe asta questul?pe ala de lv 76 sau cat e?daca da numai poti lua questul deci numai pot pica talismane ==> k te duci pentru exp/sp quest;)))talismane 0

Link to comment
Guest __DsS__

salut , am o intrebare , am terminat questu 9 dg FGW si miam scos sosun de 9 dg staff, acuma daca mai intru in fgw fara quest mai pot pica talismane ?

ai facut pe asta questul?pe ala de lv 76 sau cat e?daca da numai poti lua questul deci numai pot pica talismane ==> k te duci pentru exp/sp quest;)))talismane 0

am level 80 pe asta ( __DsS__ ) si pe char asta am terminat questu :D, si daca merg cu o persoana care are luat questu pot pica talismane :D

Link to comment

salut , am o intrebare , am terminat questu 9 dg FGW si miam scos sosun de 9 dg staff, acuma daca mai intru in fgw fara quest mai pot pica talismane ?

ai facut pe asta questul?pe ala de lv 76 sau cat e?daca da numai poti lua questul deci numai pot pica talismane ==> k te duci pentru exp/sp quest;)))talismane 0

ma faci sa rad cad talismane eu am in guild unu care dropeaza talismane des si are toata colectia 11d

Link to comment

salut , am o intrebare , am terminat questu 9 dg FGW si miam scos sosun de 9 dg staff, acuma daca mai intru in fgw fara quest mai pot pica talismane ?

ai facut pe asta questul?pe ala de lv 76 sau cat e?daca da numai poti lua questul deci numai pot pica talismane ==> k te duci pentru exp/sp quest;)))talismane 0

ma faci sa rad cad talismane eu am in guild unu care dropeaza talismane des si are toata colectia 11d

o are o are dar nu a dus inca questul ca sa ii dea Egy(sau o are dar pe alt char mai mic) el intrb daca mai pot pica talismane pe charu ala de la questu respectiv pt treasure respectiv uniques chiar daca a terminat questu si eu i`am sps k lui singur nu ii mai pot pica

Link to comment

salut , am o intrebare , am terminat questu 9 dg FGW si miam scos sosun de 9 dg staff, acuma daca mai intru in fgw fara quest mai pot pica talismane ?

ai facut pe asta questul?pe ala de lv 76 sau cat e?daca da numai poti lua questul deci numai pot pica talismane ==> k te duci pentru exp/sp quest;)))talismane 0

ma faci sa rad cad talismane eu am in guild unu care dropeaza talismane des si are toata colectia 11d

o are o are dar nu a dus inca questul ca sa ii dea Egy(sau o are dar pe alt char mai mic) el intrb daca mai pot pica talismane pe charu ala de la questu respectiv pt treasure respectiv uniques chiar daca a terminat questu si eu i`am sps k lui singur nu ii mai pot pica

mane pica...

Link to comment
Guest radusro

Salut...Am si eu o intrebare..Dar va rog un raspuns sigur...Deci robe iti da 20 %SpeeD si reduce consumul la mana...L.A 10% si H.A am inteles ca iti da 20% dmg in pls ...si nu stiu sigur daca e asa cu H.A

Multumesc

Link to comment

uniunea mea au fost integistrati la bandit si nu am reusit sa il luam iar eu am luat dc cu 2min ininte de FW si nu am mai putut sa intru iar :comp2:

iar _SeNsaTioN_ eu reusit sa ia Hotan de la turci :D

daca stam sa o luam asa noi avem mai multi turci in uniojn decat erau in unionul celor de la turk_ordusus. ^^

eu sunt in sensation xD a fost foarte frumos la FW , am aparat-o 45 de minute de nici nu au apucat sa ia mai mult de 5 % din HP la hear :) si au murit toti

Link to comment

http://imageshack.us/f/807/sro2011072022561847.jpg/

unicorn baloon , event ksro ^ ^

[12:37:16] (Guild)_Criticalz_: you cant move while being on it

[12:37:24] (Guild)_Criticalz_: you have to try to inflate it till level 6

[12:37:36] (Guild)_Criticalz_: then you get the reward xd

Link to comment
Guest radusro

Salut...Am si eu o intrebare..Dar va rog un raspuns sigur...Deci robe iti da 20 %SpeeD si reduce consumul la mana...L.A 10% si H.A am inteles ca iti da 20% dmg in pls ...si nu stiu sigur daca e asa cu H.A

Multumesc ..ma ajutati ?va rog

Link to comment

On the official launch of Legend 8 Mysterious Temple of Jupiter

we invite you to unravel the mysteries within, participate on the events and get rewarded.

? Event period : August 2 ~ August 30, 2011 (4 weeks)

1. Call for level 112

We invite you to take the challenge of reaching level 112 before the end of the event.

Special item awaits for those who will be able to surpass this challenge.

2. Post your screenshot and receive rewards

Take a screenshot of the Legend 8 new dungeons and monsters and post it at the screenshot bulletin board for the event.

Best screenshot that will be chosen will be rewarded an exclusive item.

3. Heroes of the past! Come back! Jupiter is waiting for you.!

Legend 8 update welcomes back users who haven’t been logged for a long period of time. Now is the chance to come back and get those premium items by just logging in during the event period

* Visit our website for more information

Link to comment

la update cu jupiter oare baga D12 ca drop iar daca il baga ca drop va cere lv mai mare?

iar daca nu baga d12 si ramane metoda asta cu upgrade oare vor creste preturile la nova de 11D pentru ca toti vor avea nevoie de d12 set pentru a merge la mobi mai mari

si chiar daca nu baga d12 drop macar baga tablete si elemente de 12d???

stie cineva :D?

Link to comment

Am si eu o intrebare: Care este faza cu D12 weapon? Mi-a zis unul pe server sa fac arma D11 SON + 7 si dupa cu un stone pot sa o fac D12. Si is mai multe tipuri de D12 weapon?

Ai un cont de 110 cu son si altu cu SUN !

Oare sunt ale tale ?

Da , ultimul update , item normal+7 iti da sos +0 , son +7 iti da som , immortal set /egy weapons grade a+7 iti dau sun +0

Weapon grade b iti da direct +3 si orice item peste+7 iti da sox de 12 deg si plusul peste +7 !{ ex : ai un son bow +10 iti va da 12 deg +3 }

Link to comment

Am si eu o intrebare: Care este faza cu D12 weapon? Mi-a zis unul pe server sa fac arma D11 SON + 7 si dupa cu un stone pot sa o fac D12. Si is mai multe tipuri de D12 weapon?

Ai un cont de 110 cu son si altu cu SUN !

Oare sunt ale tale ?

Da , ultimul update , item normal+7 iti da sos +0 , son +7 iti da som , immortal set /egy weapons grade a+7 iti dau sun +0

Weapon grade b iti da direct +3 si orice item peste+7 iti da sox de 12 deg si plusul peste +7 !{ ex : ai un son bow +10 iti va da 12 deg +3 }

Da sunt ale mele,mersi ca te preocupa faptul asta,dar si pentru ca mi-ai raspuns la intrebare.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...