Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

te-ai obisnuit ca pe silk sa scrii "cu.m" ? o_O :blink:

am auzit ca sunt deja europeni de 50+ :surprised:

lool 50+ poate 60+ era unu cu mn in party a isy de lvl 62 baga estea bot si premium in prostie ai draqu si inca ceva facem pvp cu un prieten si vine unu ma omora si sunt murder looooool asta se face cu skill ceva???????????????

Link to comment

Pe asta cat sa cer ?Daca era male la naiba ,nu'l vindeam,il purtam eu...stiu ca exista scroll-uri care sa transforme sau tool-uri de la mall dar pot fi transferate catre alt jucator? pt 5D dupa cum se vede in poza.

ma tu iei sosuri cu tona eu abia un sos shield lv 1 am gasit :| ai bulan tata....

Link to comment

ma tu iei sosuri cu tona eu abia un sos shield lv 1 am gasit :| ai bulan tata....

cum spuneam..asta e primul meu "seal of" anything gasit.restul..cumparate si vandute mai scump.

E cam greu sa ai party si sa nimeresti chiar tu sosu :))(daca party e cu item auto share...)

Un amic..era in party de 8 ,cred ,la crabi..i'a cazut un 2h sword Sos lvl 24.Se mai intampla..eu eram lvl 25 atunci..m'am ofticat putin..are bulan ala.Acum l'a facut +3 si vrea sa'l vanda.(xian)

Link to comment

Ahile' date='Aug 3 2007, 13:24' post='2143850']

Ma duceam si eu cu lupul meu linistit cu un trade si dau de bestie:CERBERUS...Uitati-va la orezara aia ce dadea pe el.Mie mi-a omorat lupul dar am primit 40k exp.

http://img263.imageshack.us/img263/577/sro2007080312400575zz2.jpg

hehe. .trebuia sa vin cu tine :) team vazut cand ai plecat da aveam stall :((

Link to comment

pai baga in mana.. :) vezi uitate la arma.. scrie mag atack power nu phy.. deci pui mana

EDIT: mai bine fa-te warrior.. nu mori asa rpd.. cum vrei u :)

@mustar--> ma omule da poti sa vb mai explicit? chiar nu inteleg nimic din ce scrii tu :|

Link to comment
Guest Blaidy

N-aveti si voi un site cu toate questurile de pe europa ? si cu reward ...

Mi-am facut alt acc. aseara, am facut un mic sp farm pana la lvl 7 (60 sp points) si acum fac doar lvl.

Mai aveti o guilda ceva ? (pot sa fac lvl 20 destul de repede)

E normal sa gasesc la stall o arma 2h de lvl 10 la 1,500 gold ? (cu atat am luat-o)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...