Jump to content
JustDan

De ce va este frica?

Recommended Posts

Mi-e frica de singuratate,de clipa in care Dumnezeu o sa imi i-a cel mai drag suflet ddin lume adik MAMA

pe mine mah mai inspaimanta faptul ca nu stiu ce se va intampla dupa ce mor ? ... partea ca oamenii buni merg in rai si oamenii rai merg in iad ok da ce se intampla... murim si gata uita lumea de noi noi nu mai existam si gata ? :blink: cam de asta mi`e frica ... a am uitat mie frica de aragaz... adik mnoah umblu la el dar acuma 2 ani a sarit in aer un apartament si de atunci ....

Link to comment
Share on other sites

mie mi-e frica de chestia aia ciudata fara cap care sta si bantuie pe ala de sub buticul magazinului verde de vizavi de blocul cu funda rosie care sta langa el de unde a plecat tipu ala sa ia inghetata peste 2 zile de cand s-a dus la fraierul din casa verde de langa vila lu nea jiji care i-o murit vaca din cauza ca nu avea tampeniile alea care se gasesc la supermarketul de langa parcarea cu www.cimitir.ro unde nu exista mancare. :P

WarnUP pt spam

Link to comment
Share on other sites

Am observat ca mai multi va temeti de moarte... Nu aveti de ce... La toti ne vine timpu o data si-o data.... Mie unu, sincer, nu mi-e frica de moarte... Mai tare mi-e frica de faptul cum se vor simti cei dragi cand se va-ntampla chestia asta... oricum.... sa n-o luam in damblageala si sa ne gandim la chestii frumoase... de trait mai avem destul....

Link to comment
Share on other sites

Ma tem sa mor in cand sunt PK in L2. :D

OT: Mi-e foarte frica de gandaci. :( Si de inaltimi mai recent. Cand ma urc intr-o scara a blocului care are spatiu mare intre scari (nu stiu daca intelegeti, ma refer la balustrade daca sunt departate), incremenesc, nu mai pot sa ma misc. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mie frica mama...................e sg fiinta din univers care baga spaima in mine si cred k imi mai este frica de ganduri care ma pot influenta si ma pot face sa iau decizii aiurea!!

:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:

tu 100% nu esti normal :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

mie frica de noobi,buti ... mie frica de helldevourer ca o sa ma bata iarasi la starcraft de nici nu o sa stiu ce mia spart dronele =)) frica ca o sa primesc 10 headshoturi la cs in 10 min ...

-urasc noobi,butii,prostii s.a.

-frica de Dumnezeu,

-frica ca o sa ma trezesc intr'o zii si nu o sa mai pot vedea cu ochii nimica,

etc:D

Have fun and be nice !(asta e cel mai important lucru)

Mie frica mama...................e sg fiinta din univers care baga spaima in mine si cred k imi mai este frica de ganduri care ma pot influenta si ma pot face sa iau decizii aiurea!!

nu stiu ce ai vrut sa scrii , dar totusi sa zicem ca inteleg 1% din ce ai vrut sa zici ;) hf and be nice

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...