Jump to content
silversky

Ati avea curaj sa luptati intr-un razboi?

Ati avea curaj sa luptati intr-un razboi?  

361 members have voted

  1. 1. Ati avea curaj sa luptati intr-un razboi?

    • Da
      154
    • Nu
      65
    • Nu stiu,depinde de circumstante
      142


Recommended Posts

Guest bogdanel.rebirth

Categoric NU.

Motiv: 1.Mi-e frica :))

2.Nu am mai jucat counter de mult :)) (glumesc...nu as avea curaj..)

Link to comment
Share on other sites

Sunt fascinat si mi-a placut istoria din al doilea razboi mondial in special a puterilor Axei,imi aduc aminte ca de la 13-14 ani deja imi placea asta.Am citit toate cartiile lui Sven Hassel,si in toate jocurile cu Al Doilea Razboi Mondial joc cu nemtii daca se poate. Dar am votat '' Nu '' ,nu as avea curaj. degeaba spuneti 'Da' toti,ca daca ati pica intr-un baraj de artilerie,ati strange atat de tare din fese ca n-ar trece nici acul printre ele.nu aveti idee ce e un razboi cum a fost cel al Doilea, numai jucati counter strike,sau CoD MW & MW2 ,unde o grupa de 5 americani bineinteles salveaza lumea, de rusi sau de arabi( Logic,tot timpul rusii sau arabi sunt baietii rai ) Inca odata am votat Nu,nu as avea curaj,e prea groaznic si teribil :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Multi,foarte multi eroi '' virtuali '' care habar nu au ce este razboiul. Mai lasati counter-strike, sau Call of Duty Modern Warfare,ca alea is prostii, unde un grup de 4 americani salveaza lumea de la armate intregi de rusi si arabi :) , jocuri pentru copii de 12 ani. Cititi niste carti de Sven Hassel, si vedeti cum este adevaratul razboi,de o brutalitate si salbaticia fara limite.Nu cod4&cod6 sau CS. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@SkadTheReaper: Ai de la mine 5* si + la reputatie. Imi place mult ce ai spus acolo.

Eu personal am votat "Nu stiu,depinde de circumstante" ,ma tot gandesc ce ar fi sa fie un razboi la nivel mondial,ca in trecut si sa vina dupa tine acasa sa te ia in razboi(ma refer la baieti),poate am murii de infarct doar cand am auzi vestea unii, in orice caz cum e vorba aia,din gura e usor sa vorbim.

Link to comment
Share on other sites

@SkadTheReaper: Ai de la mine 5* si + la reputatie. Imi place mult ce ai spus acolo.

Eu personal am votat "Nu stiu,depinde de circumstante" ,ma tot gandesc ce ar fi sa fie un razboi la nivel mondial,ca in trecut si sa vina dupa tine acasa sa te ia in razboi(ma refer la baieti),poate am murii de infarct doar cand am auzi vestea unii, in orice caz cum e vorba aia,din gura e usor sa vorbim.

Mersi , acum razboiul modern este mult mai usor,dupa cum vezi. Numai sunt luptele alea cum a fost la Kursk de ex. unde tancurile se luptau de la 20 de metri unu de altu. Acum americanii ii bombardeza pe prapaditii aia de musulmani,de la kilometri distanta,cu rachete ghidate prin satelit. Numai este nevoie de curaj aici in luptele astea moderne. Nu vezi ca isi testeaza armele pe aia din Orient,si acum se duc in Africa. In 10-15 ani,poate chiar mai putin,se va ajunge la roboti de lupta,sa vezi tu de nu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest f0rever.

Depinde de circumstante,dar daca as lupta,hop jos langa un danb cu ak un mana scot capu :)) si dau headshot :)) nu ma ascund pe undeva :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...