Jump to content
silversky

Ati avea curaj sa luptati intr-un razboi?

Ati avea curaj sa luptati intr-un razboi?  

361 members have voted

  1. 1. Ati avea curaj sa luptati intr-un razboi?

    • Da
      154
    • Nu
      65
    • Nu stiu,depinde de circumstante
      142


Recommended Posts

Guest Blaidy

voted 3, boby sanse de 1,5% sa mori ? acolo ai 80% sa mori si 20% sa traiesti :|, curaj as avea dar dc sa mor cand mai pot sta viu inca 10 ani pe putin ? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

As avea... si pana acum cateva luni ziceam ca ma voi inrola in armata(trupele de profesionisti ale armatei romane), bla bla...

Dar mi-am dat seama ca nu se merita sa ma sacrific pt. razboi inutil, pentru niste cauze pierdute... am o viata inainte si vreau sa o traiesc in alt mod.

Daca ar fi un razboi Romania vs. World, si sa cucerim toate tarile, hell YEA, count me IN.Losers, stay away.Let's kill those m@th3r f@c@rs...

Dar sa incasez un glont pentru o cauza asa "nobila" cum este lupta impotriva teroristilor, in niciun caz... politicienii se imbogatesc si fraierii isi pun pielea la bataie.

Link to comment
Share on other sites

NU!

sunt foarte curios de reactia celor care au votat da stand in transeu cu molul pana in genunchi mancare proasta si deasupra sa zboare gloantze avioane si obuze care te cauta, call me a pussy dar eu nu am curaj sa fac asa ceva mai ales pt o neintelegere intre cateva state.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...