Jump to content
nwradu

Irinel Columbeanu si Monica Gabor

Recommended Posts

Declaratie shoc facuta de Irinel Columbeanu presei: "Si ce daca Monica sa casatorit cu mine din interes ? ; ca doar nu numai portofelu' mi-l suge" :rofl1: :rofl1:

=)) jneboon =))

Link to comment

o vai :D

mai stiu si eu un interviu de-asta fain cand erau ei 2 la o cafea si reporteru` o intreaba pe curv.. erm.. pe Monica:

- Unde ati facut sex ultima oara?

(eu deja ma gandeam.. intr-o benzinarie, intr-un motel, in masina..)

- Iri.. pot sa-i raspund?

- Da, desigur.

- In funduletz :)

Link to comment

o vai :D

mai stiu si eu un interviu de-asta fain cand erau ei 2 la o cafea si reporteru` o intreaba pe curv.. erm.. pe Monica:

- Unde ati facut sex ultima oara?

(eu deja ma gandeam.. intr-o benzinarie, intr-un motel, in masina..)

- Iri.. pot sa-i raspund?

- Da, desigur.

- In funduletz :)

asta am auzito si eu =)) =)) =))

Link to comment

Declaratie shoc facuta de Irinel Columbeanu presei: "Si ce daca Monica sa casatorit cu mine din interes ? ; ca doar nu numai portofelu' mi-l suge" :rofl1: :rofl1:

=)) jneboon =))

am dat mass si in lista era prea tare sa o tin numai pt mine :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Link to comment

Declaratie shoc facuta de Irinel Columbeanu presei: "Si ce daca Monica sa casatorit cu mine din interes ? ; ca doar nu numai portofelu' mi-l suge" :rofl1: :rofl1:

=)) jneboon =))

lol

ont> oameni care au bani...si nu stiu ce sa mai faca cu ei,cum sa apara cat mai mult la televizor,sa fie in centrul atentiei mai tot timpul...

Link to comment

sincer nu ma mira ce zice Monica.. e una dintre cele mai inculte dar tot odata naive femei din cate am cunoscut desi Irinel e un tip destept.. in fine.. prostia e ca Presa ii baga in seama prea mult.. au ajuns sa filmeze si in camera copilului.. saracu.. nici bine nu s`a nascut si e deja vedeta.. chiar nu`si dau seama.. dar in fine.. ei stiu.. e viata lor.. oricum mie mi se par 2 oameni caraghiosi..

Link to comment

sincer nu ma mira ce zice Monica.. e una dintre cele mai inculte dar tot odata naive femei din cate am cunoscut desi Irinel e un tip destept.. in fine.. prostia e ca Presa ii baga in seama prea mult.. au ajuns sa filmeze si in camera copilului.. saracu.. nici bine nu s`a nascut si e deja vedeta.. chiar nu`si dau seama.. dar in fine.. ei stiu.. e viata lor.. oricum mie mi se par 2 oameni caraghiosi..

Ai cunoscut-o? Nu mai zi. O fi proasta, naiva si inculta. Dar a pus gheara pe un pedofil cu bani.

Nu va place ca-s la TV? Pai din cauza oamenilor sunt, pentru ca va place sa vorbiti de Virinel si Hormonica (chiar daca de bine sau de rau). Schimbati postul cand apar la TV, intoarceti pagina din ziar cand e o stire despre cei 2 si ati scapat de stres. Dar nuuuuu, trebuie sa discutam ca ce-au zis, ce-au facut si dup-aia ne plangem ca-s peste tot.

Link to comment

Ce pot zic: Baiat destept + Fata desteapta (daca se gandeste la cariera si nu la viata amoroasa)

De ce am zis asta ?! pentru ca irinel oricum e constient ca ea sa maritat cu el din interes asa ca profita si el de asta , cheltuie bani cu ea ... oricum are destui si in acelasi timp el se simte bine alaturi de una tanara. Ea isi face cariera, se alege cu bani etc. Amandoi sunt fericiti.

Lumea care i critica este invidioasa.

Eu nu-i apreciez, nu-i critic dar daca fiecare urmareste un anumit interes si in acelasi timp sunt fericiti totul e OK.

Link to comment

Ce pot zic: Baiat destept + Fata desteapta (daca se gandeste la cariera si nu la viata amoroasa)

De ce am zis asta ?! pentru ca irinel oricum e constient ca ea sa maritat cu el din interes asa ca profita si el de asta , cheltuie bani cu ea ... oricum are destui si in acelasi timp el se simte bine alaturi de una tanara. Ea isi face cariera, se alege cu bani etc. Amandoi sunt fericiti.

Lumea care i critica este invidioasa.

Eu nu-i apreciez, nu-i critic dar daca fiecare urmareste un anumit interes si in acelasi timp sunt fericiti totul e OK.

ce sa iti povestesc ...... desteapta fata foc.se arde cu unu mai in varsta ca ea cu vreo 30 si de ani + are 1 copil a 2 e pe drum ...mai nou o fac in FUNDULETZ =))=))=))

el full de bani mai si sta la tv si se face de ras cu fitzele lu monika... :banghead: jeeeeeeeeezzzzzzzzeeeeeeesssssssss :banghead:

un cuplu exemplu pt romani...

BRAVO

Link to comment

ce sa iti povestesc ...... desteapta fata foc.se arde cu unu mai in varsta ca ea cu vreo 30 si de ani + are 1 copil a 2 e pe drum ...mai nou o fac in FUNDULETZ =))=))=))

el full de bani mai si sta la tv si se face de ras cu fitzele lu monika... :banghead: jeeeeeeeeezzzzzzzzeeeeeeesssssssss :banghead:

un cuplu exemplu pt romani...

BRAVO

Viata intima dintre doi care se iubesc sau stau din interes , prea putin mai conteaza cum stau si de ce stau

interes sau nu , parerea mea este ca viata intima trebuie sa fie intima . Altii si-o trag in funduletz si nu au bani sa treaca strada , macar iei isi traiesc viata la maxim , contul full de bani , de parca ii intereseaza ce zice lumea , cu siguranta Nuu

p.s. Sa fie sanatosi !

Link to comment

Imagine IPB

In repetate randuri, familia Columbeanu a spus ca isi doreste foarte multi copii, insa, pana acum, nu a specificat numarul acestora.

La doua luni de la prima nastere, iata ca Monica s-a hotarat si a afirmat ca isi doresc patru copii, pe care sa ii nasca intr-un timp cat mai scurt. Daca cei doi vroiau sa mai devina o data parinti in cursul acestui an, se pare ca acest lucru nu va fi posibil, caci Moni nu este inca insarcinata. Dar ei nu sunt suparati, caci "Dumnezeu asaza lucrurile asa cum vrea El", dupa cum a spus Monica.

sursa

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...