Jump to content
nwradu

Irinel Columbeanu si Monica Gabor

Recommended Posts

dupa muzica..dupa cat de automatizat se misca batraneii aia libidinosi cu parasutele alea carora le-au ajuns ta...ele la nas as putea spune ca este reuniunea promotiei '60 a liceului Necrofilu din comuna Clopotarii!

Bine ca m-a linistit Hormonica cu rezultatul pozitiv al testului de sarcina...nu stiu cum as mai fi dormit o luna de acum incolo!Oricum,casa de piatra(importata) bunicutului si nepoatei sale!

Link to comment

Nu,nu este minciuna,pe B1TV,unde se transimite in direct nunta lor,a aratat...

deschide Tv-ul si uitate mai bine pe B1 Tv ca se transmite nunta in direct.

intrebare mai dureaza mult nunta ca astia de la b1 Tv numa reclame stiura si nunta in rest stiri nimica .....filme..... eusa_whistle.gif

Link to comment

Prietenii lui Irinel Columbeanu au primit ieri, pe seara, SMS-uri prin care omul de afaceri isi anunta data nuntii.

Cununia civila va avea loc pe 22 iulie, la primaria din satul Izvorani, comuna Ciolpani, ceremonia religioasa urmand sa fie oficiata la Manastirea Snagov, iar petrecerea, in aceeasi zi, la resedinta lui Irinel din Izvorani.

si uite ca nu se jucau de`a mirii .. ci a avut loc biggrin.gif

am vazut la stirile de la pranz wink.gif

Link to comment

.....

Un articol care se vrea amuzant si cool, dar parerea mea e ca jurnalistul doar e nervos ca miliardarii s-au distrat iar el a stat la colt sa-i filmeze, in Jurnalul National.......

Te-as intreba daca ai vazut cateva secvente din Nunta Secolului...jurnalistul ala "nervos" transpune cat se poate de adevarat nunta la care a asistat!Daca asa se distreaza miliardarii mai bine ma lipsesc!Traiasca snobismul!

Link to comment

Am vazut imagini. Jurnalistii sa judece ce vad ei pe acolo, nu sa faca diverse comentarii la adresa unor persoane, fara nici o dovada, fara a le cunoaste, doar asa pt ca pot si ca sa sune interesant articolul. Ala nu e exemplu de jurnalism acolo, ci de ipocrizie din partea mass-media.

Oricum, o stire si mai tare:

MONICA GABOR A FILMAT NUD

Filme cu Monica Gabor fără prejudecăţi, de pe vremea când aceasta nu avea decât 16 ani, au fost distribuite în Elveţia, într-un circuit privat, unor bogătaşi locali! Dezvăluirea-bombă îi aparţine lui Dinu Damaschin, cel despre care am arătat că a salvat-o pe Monica, în vara lui 2003, din ghearele mafiei ţigăneşti din Bacău. Potrivit lui Damaschin, filmul - al cărui titlu este "Înger şi demon" - o prezintă pe Monica, alături de alte colege de la o agenţie de modeling. Fetele au filmat în ţară, nud, între decembrie 2003 şi aprilie 2004, iar copii ale casetelor au fost distribuite contra cost unor multimiliardari din "Ţara Cantoanelor". O astfel de casetă a fost trimisă inclusiv şefului Direcţiei Generale de Informaţii şi Protecţie Internă din MAI, Virgil Ardelean, zis "Vulpea", care a fost sesizat cu privire la traficul de minore către Elveţia. Paravanul acestei afaceri ar fi fost - potrivit aceluiaşi Damaschin - o agenţie de modeling, detinută de surorile Mihăilă. De fapt, chiar prin această agenţie, Irinel Columbeanu a cunoscut-o pe Monica, pe care a văzut-o într-un catalog, cerând ulterior date despre ea.

sursa: Antena 3

Link to comment

Ca sunt extrem de penibili si si-au facut o reclama de prost gust (inhiband invitatii care aveau camere de filmat in farfurii - din cate am inteles) - asta nu o voi contesta niciodata; iar babele de la parter comentau de zor.

- Auzi cica are cristale d'ale din zarovschi nu-i mai plac bibeluorile... eusa_doh.gif

Si lista continua, ca dovada ca anumite clase sociale au fost interesate de asa o emisiune.

sad.gif

Link to comment

Heh nu ar avea nimeni nimic cu ei dar ating penibilul prin publicitatea asta de prost gust facuta pe banii lui Irinel.. Sincer credeti ca romanii vroiau sa vada live o casatorie intre o mamaitza si o fata descurcareata?smile.gif

Sincer nu tiphat.gif

Nu ii pasa nimanui de bunicu si de nepoata sign12.gif .E clar ca hormonica ii mananca averea.

Link to comment

fata e nu stie ce face !!!

cand ea o sa aiba 40 de ani si o sa aiba un copil de 10 ani sa zic (dak mai poate virinel ) sotul eu va fi la pat !!!

e trist tot mai multe fete tinere se uita numai la bani crybaby2.gifeusa_doh.gif

si o sa se roage zi de zi sa moara columbica 24.gif

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...