Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

La ce interval de timp va schimbati mobilul

  

153 members have voted

  1. 1. La ce interval de timp va schimbati mobilul

    • mai putin de 3 luni
      5
    • 3-6 luni
      3
    • 6-12 luni
      27
    • 12-24 luni
      39
    • 24-36 luni
      26
    • mai mult de 36 luni
      23
    • Cand apare un mobil atractiv
      30


Recommended Posts

Intre 3 si 6 luni,aveam o manie de fiecare data cand aparea un telefon high end mi-l schimbam.Acum nu prea ma mai intereseaza asa mult.Detin un k750i pe care intentionez sa il schimb cand i-se termina garantia (prin octombrie,il am din 2005 ).As oscila intre k800i,Nokia n93 sau n73,eventual mai astept pana la aparitia de noi modele.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fraise

Primul telefon mi-a rezistat 3 ani jumate pana s-a stricat, apoi mi-am luat altul si l-am folosit 2 ani dupa care i l-am dat mamei, pt ca eu mi-am luat altul ... asta a fost cam fragil si l-am schimbat dupa 1 an , al 4-lea tel inca il mai am ... a facut 1 an anul acesta in iarna si al 5-lea tel pe care il port are vechime de 4 luni .... deocamdata raman la astea 2 ...

Link to comment
Share on other sites

12-24 luni .. dar imi iau unul cu care pot face poze, pot asculta muzica , pentru ca nu tot timpu iau aparatul dupa mine ;)) . Momentan am un Samsung S5230 si nu cred ca il voi schimba foarte curand. Am mai avut inainte un nokia 5300 si un Siemens nu mai stiu exact de care, C60 parca.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Depinde ... pe ultimul l`am tinut aproape 2 Ani. Cam asa le schimb, la un an jumatate, doi ...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...