Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

La ce interval de timp va schimbati mobilul

  

153 members have voted

  1. 1. La ce interval de timp va schimbati mobilul

    • mai putin de 3 luni
      5
    • 3-6 luni
      3
    • 6-12 luni
      27
    • 12-24 luni
      39
    • 24-36 luni
      26
    • mai mult de 36 luni
      23
    • Cand apare un mobil atractiv
      30


Recommended Posts

Guest virusul_

eu in ultimele trei luni am schimbat 3 tel ... acum cred ca vreo 2 ani o sa raman cu wub meu wub.gif name : 6230i

Link to comment
Share on other sites

Pana sa am accident le schimbam foarte des " schimb cu diferenta si alte combinatii " ideea era sa am cel mai tare tel. Acum il folosesc pe a lui nevastamea de 1 an aproape. Tel. este o parte din personalitatea fiecaruia asa cum este masina pt mine de ex. icon_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu il mai schimb pe al meu cand apar telefoane cu 5 mpx, inregistrare video VGA(640x480) si zoom optic 4x smile.gif

Flori nu vrei....? zoom optic 4x intr-un telefon? asta inseamna ca mai ai de asteptat ceva vreme... daca nu cumva lipesc cei de la nokia un telefon de un aparat fot cu 4x optical zoom... Bafta cu asteptarea biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest ...sebi

raspuns : 12-24 luni !! acum am nokia 7600 ... merge brisca dar tot nu ii destul de bun ca au aparut multe noi..planuiesc sami fac cadou de craciun un Sony Erricson w810i ...sau ceva de genu ..dar e cool smile.gif) dak nu stiiti ce ii ala join gugal and search

Link to comment
Share on other sites

am 7250i . Nu l-am schimbat deloc si nici nu am de gand pana nu se strica .

Reason : Merge sa vorbesc , ma tine bateria 3-4 zile , trimit mesaje ... restu' nu ma intereseaza .

Daca e sa imi iau vreodata altu' o sa-mi iau cu toate optiunile sa-l folosesc si pe post de ipod,camera foto si video ... dar trebuie ceva bani pt. asta :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...