Jump to content
martafoy

GayFest

Recommended Posts

Parada "GayFest", desfasurata sambata in Bucuresti, a dat batai de cap autoritatilor. Peste o suta de persoane apartinand minoritatilor sexuale au luat parte la marsul a carui lozinca a fost: "Fara prejudecati. Iubesc pe cine vreau!" De cealalta parte a "baricadei", un grup de 30 de studenti si enoriasi de la lacasul Sfantul Sava a inceput sa strige: "Nu homosexualitatii!", cand parada a trecut prin zona Bisericii Sfantul Spiridon.

In ciuda eforturilor politistilor de a domoli spiritele, cele doua tabere au inceput sa se loveasca.

Sursa Gardianul

As dori sa vad si parerile voastre...sunteti Pro sau Contra acestei asa zise parade/mars?

Link to comment
Share on other sites

Sincer, sunt impotriva homosexualitatii !

Recent, eram in bucatarie (e pe balcon, stau la etaju 1), seara, la bustu gol (asa stau de obicei in casa), si imi faceam de mancare. Afara, in fatza blocului, 1 Matiz parcat, cu 2 barbati inauntru. Se uitau NON-STOP IN SUS la mine. Deja ma enervau, le faceam semne, ca ce vreti .. si de alea, dar nimic, ei se tot uitau. Intr`un final, vine un vecin, care se duce la ei la masina (ii cunostea), se uita in sus, ma vede, ma saluta, intra in masina, si aia din fatza, incep sa imi faca cu mana ! :|

Dupa 2 zile, ma intalnesc cu respectivul vecin, si il intreb cine erau aia. Imi zice ca era un poponar de la lucru de la el, si cand a ajuns langa masina, i`a zis : " BHa uita`te`n sus, cine`i ala ? Uai ce l`ash f**e in c*r! Nu`mi faci lipeala?" ! Sincer, daca stiam, ca`i poponar, coboram cu tata, si le spargeam masina.

Azi, intra fratele vecinului respectiv pe mine pe mess ... si imi arata o discutie intre poponarul, si el ( VREAU_SUS e poponarul, celalalt vecinul) :

14:03) <vecin-> Mi`o zis un prieten ca i`ai facut cu mana de Jos : -))

14:04) <VREAU_SUS> ))

14:04) <VREAU_SUS> cine?

14:04) <VREAU_SUS> ala de la etajul unu?

14:04) <vecin-> da

14:04) <vecin-> )

14:04) <vecin-> Era in Bustu' gol

14:04) <VREAU_SUS> la apartamentul cu termopane?

14:04) <vecin-> da

14:04) <vecin-> ))))))

14:04) <VREAU_SUS> da,da

14:04) <VREAU_SUS> misto tipul

Acuma ma intelegeti de ce urasc poponarii ? Sincer, daca`l mai prind la bloc, nush ce fac cu el ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Mie imi vine rau cand vad doi barbati sarutandu-se sau atingandu-se :puke:

E dezgustator...

Lozinca : "Fara prejudecati. Iubesc pe cine vreau!"

Intr-adevar, iubesti pe cine vrei, dar cand iubesti pe cineva de sexul tau, nu o faci in fata tuturor avand in vedere ca nu este normal. Copii care probabil ca au vazut din greseala parada, ce si-or fi zis cand i-au vazut ? :puke again harder:

Link to comment
Share on other sites

gays.................ihhhhhhhhhhhhhhhhh.............i hate gays........Ia-s impusca pe toti unu cate unu, la cati am batut cred ca sunt inamicul nr.1 ptr ei.........si sincer as face un atentat,sa fim serios cat de ment sa fiii....hai femeile le mai inteleg(sunt blonde)dar gay......neah

I Hate GAYS

Link to comment
Share on other sites

faza cu gay.. mai demult..

cu un prieten..pe strada.. mergeam sa ne cumparam ceva de mancat..seara..la care 2 .. 2 baietzi mergeau vizavi cu noi..la un moment dat.. il ia unul pe cel .. pe dupa ceafa .. shi incepe shi`l mozoleshte.. deci n`am mai avut pofta de mancare pana dimineatza.. asta .. pr meu o inceput sa`i injure de Dumnezo smile.gif .. o vai.. ce scarbos..

Link to comment
Share on other sites

Hmm........pai nu vad inca sa fi postat vreun Gay,nu isi apara nimeni orientarea sexuala?

Doar nu vreti sa va apar yo angry4.gif Nici in visele voastre!

Asa ca postati aci dak vreti sa scapati dak nu dau peste voi si va stric parada kar.gif

Cine e cu mine?

bft all

Link to comment
Share on other sites

incuiati mai sunt unii oameni 29.gif adica...cu lesbienele nu aveti nimic smile.gif dar cu doi barbaty gay aveti 24.gif nu sunt gay, sa nu se creada asta...dar eu sunt deschis mai multor variante/posibilitati,

lesbians rulz smile.gif

Link to comment
Share on other sites

hodoronk tronk ! ..... va plac lesbienele dar nu va plac homosexuali ..... ce mentalitate :|ceuameni.gif pur si simplu unii baieti nu sunt atrasi de sexul opus......

Asta e problema lor... sa faca ce vor ... Nu am nimic cu ei si NU ! nu sunt gay wink.gif dar dupa cum a zis qui-gon .... sunt deschis mai multor variante/posibilitati

Nu m-ar deranja daca doi baieti s-ar linge langa mine, atata vreme cat am gagica in brate si am ce face smile.gif La dusuri pe vremea cand faceam box, cineva a zis ca m-ar da odata happy.gif Eu nu m-am atacat, l-am luat ca pe un compliment, deoarece chiar am un fund frumos wub.gif ( mi-au confirmat fetele din clasa biggrin.gif )

Totusi..... fiecare om are dreptul sa isi aleaga ce vrea wink.gif soooo.... Let Them Be !

Link to comment
Share on other sites

incuiati mai sunt unii oameni 29.gif adica...cu lesbienele nu aveti nimic smile.gif dar cu doi barbaty gay aveti 24.gif

like.. D'OH!!1

this or that? :|

Nu dati dovada de prostie jignindu-i, dorindu-le rau.. pur si simplu fiti inteligenti..

screw intelligence. burn'em. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...