Jump to content
iGARFiELD

666

Recommended Posts

deci loool , cat de fake pot sa fie pozele astea , uitaziva la alea cu suicide , cica e una care si-a taiat venele care are vre-o 20 de poze in diverse poozitii chiar artistice 24.gif

parerea mea e ca este un site de 2 lei , daca vreti un site macabru incercati

www.rotten.com

Link to comment
Share on other sites

nu le vad deranjante in niciun fel...i`ve seen worse..tho` nici alea nu erau asa bad

pariu ca daca ai vedea asa ceva in fata ta (real nu trucat) sau daca un om ar fi spulberat de o masina sau un tren chiar sub ochii tai etc nu ai mai avea aceeasi parere?

cei care fac asa ceva in timpul liber sunt putin plecati...parerea mea :|

apropos, toate sunt fake :|

Link to comment
Share on other sites

mai nu inteleg cum poti sa ne ,,recomanzi '' . de parca ne-ai recomanda o carte super misto care a fost citita in toata lumea si pe care a pus mana regina angliei . cum sa ne recomanzi chesstii din astea scarboase . frate da e urat rau . nu ca is trucate dar nu is bune cum sa te uiti la asa ceva si sa zici ca iti place . si dupa aia te mai ulti si la din alea adevarate si te gandesti ca alea pe care le-ai vazut tu inainte puteau si ele sa fie adevarate . unele de acolo sunt adevarate . si este scarbos de tot . de ce se uita oamenii la asa ce va nu stiu . inteleg ca vaezi un film de groaza sa te sperii oleaca sa tipi putin si gata . DA ACOLO STII CA E UN FILM REGIZAT . AICIEA NU E GARANTAT CA E ADEVARAT SAU TRUCAT

Link to comment
Share on other sites

Guest oberst Hinka

E clar ca-s trucate shi chiar de-ar fi fost reale,ce-i asa mare scofala la niste bucati de carne, la o adica nu-i mare diferenta intre un cadavru de om sau unu de porc, viermii nu fac nici o deosebire. Ce vreau sa spun e ca daca sufletul a plecat, ce ramane chiar nu-nseamna nimik. Shi oricum asta nu-i mare lucru,daca ma gandesc la ce-mi povestea bunicu de pe front sau dupa ce treceau americanii pe deasupra,ce ramanea in urma...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...