Jump to content
netics

Cate ore petreceti saptamanal pe forum?

Cate ore petreceti saptamanal pe forum?  

116 members have voted

  1. 1. Cate ore petreceti saptamanal pe forum?

    • 1-2 ore
      11
    • 3-5 ore
      17
    • 6-10 ore
      17
    • 11-20 ore
      19
    • 21-35 ore
      15
    • 36-50 ore
      13
    • 51-75 ore
      13
    • 76-100 ore
      7
    • mai mult de 100 de ore
      4


Recommended Posts

este deja un topic oficial cred ca stiti, si cum linkmania nu are server de wow si nici nu o sa aibe nu ii vad rostul, nu s-a facut nici pentru L2 nici pentru silkroad, nu vad de ce s-ar face pentru wow...

topicul ala ''oficial'' a fost deschis tot de mine biggrin.gif ,si probabil ca stii(ai mai multa experienta) ca intr-un joc ca astea sunt multe de vb,si nu putem sa vb toti in acelasi topic.Da ma rog,astept adminul sa decida.personal cred ca se merita.ce daca nu are server? blink.gif .Blizzard este singurul care are serverele oficale,deci nu are nici o legatura cu asta.

Si ca sa nu fiu total off-topic,cred ca as atinge mai multe ore biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ce-i drept e adevarat, wow este un fenomen si sunt multe de discutat despre el, dar nu te poti astepta acuma de la linkmania forum, care este facut strict pentru serverele pe care le ofera linkmania si diverse discutii despre alte jocuri, filme, muzica...ca sa faca o sectiune special pentru wow...iti zic de pe acuma desi nu sunt oficial link ca nu o sa se faca...iar daca o sa se faca nu o sa mai dau pe forum in viata mea rofl1.gif (imi dau cuvantul de onoare tongue.gif, il vad acuma pe devil cum o sa incerce sa convinga clasa superioara sa faca o sectiune laugh.gif )

of sad.gif cat de offtopic suntem

@sesshomaru...credeam ca-s singurul smile.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...