Jump to content
netics

Cate ore petreceti saptamanal pe forum?

Cate ore petreceti saptamanal pe forum?  

116 members have voted

  1. 1. Cate ore petreceti saptamanal pe forum?

    • 1-2 ore
      11
    • 3-5 ore
      17
    • 6-10 ore
      17
    • 11-20 ore
      19
    • 21-35 ore
      15
    • 36-50 ore
      13
    • 51-75 ore
      13
    • 76-100 ore
      7
    • mai mult de 100 de ore
      4


Recommended Posts

in medie 1 ora/zi (dar atunci stau pe forum, nu fac altceva), nu cred sa depasesc 10 ore/sapt. suficient, zic eu, pentru a afla tot ce ma intereseaza pe forumul asta.

btw, super nice poll-ul asta, apreciez ideea, rezultatele pot fi chiar utile celor care se ocupa de forumul linkmania.

Link to comment
Share on other sites

3-5h.As sta mai mult da nu prea ma atrag subiectele de pe forumul asta sad.gif .Apropo de asta,vreau sa va rog ceva,iar acum cred ca am ocazia.

PLS PLS PLS! Puteti sa faceti o rubrica pentru World of Warcraft? Sunt multi playeri buni aici carora le place jocul si ar fi cool sa avem si noi o rubrica unde sa vorbim de ale noastre.va rog eu mult,ce e asa greu sa faci o rubrica! plsss tiphat.gifbanana.gif

Link to comment
Share on other sites

PLS PLS PLS! Puteti sa faceti o rubrica pentru World of Warcraft? Sunt multi playeri buni aici carora le place jocul si ar fi cool sa avem si noi o rubrica unde sa vorbim de ale noastre.va rog eu mult,ce e asa greu sa faci o rubrica! plsss tiphat.gifbanana.gif

este deja un topic oficial cred ca stiti, si cum linkmania nu are server de wow si nici nu o sa aibe nu ii vad rostul, nu s-a facut nici pentru L2 nici pentru silkroad, nu vad de ce s-ar face pentru wow...

Link to comment
Share on other sites

76-100 ore asat pe vremea cand jucam MU biggrin.gif

Acuma cam 20 smile.gif

Si daca se rr bd la mu si se schimba versiunea sau se face servaru ala vietii de lineage 2 care se tot face de mai bine de 6 luni sad.gif atunci ajung iara la 100 de ore pe sapt biggrin.gif

@Ahilosu credema ca se poate smile.gif cand jucam MU erau zile cand nu ma duceam la sc stateam in party prin arena si butonam forumu smile.gif io eram sefu la vanzari 24.gif si numa io stiu de cate ori ma culcam pe la 3-4 din si ma trezeam la 6-7 sa prin loc in arena smile.gif) mai ales in weekend cand era invazie ce copilasi prin arena biggrin.gif

Edited by ImDrunk
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...