Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

wow este deja depasit,cred ca la inceput era ceva interesant,dar americanii si nu numai sunt dependenti,wow a distrus chiar vieti datorita dependentei,unii oameni se ingrasa mult stand toata ziua la calc

Intrati pe http://www.youtube.com/user/GroapaCuCacat?feature=mhum si uitativa la video,muriti de ras ;)

da, am auzit ca s-a daramat un bloc pentru ca juca wow chiar 26/24 ... si ce e si mai si am auzit ca s-a ingrasat o furnica 2 grame pentru ca nu si-a facut treaba ci a stat prin orgrimmar :-s

Link to comment

Salut,sunt destul de nou pe link destul mania dar va pot spune ca joc wow de vro 3 ani pe xwow(un server privat). acest server este woltk(warth of the litch king),ce pot spune despre el este cel mai bine scriptat server romanesc in momentul de fata dar care nu are prea multi playeri datorita wipe-ului care l-a dat acum vro 6 luni. sincer am incercat sa merg pe alte servere romanesti destul de mari gen:freakz,ultimate-hysteria si altele , dar m-au dezamagit enorm la cat de pline de buguri ar putea fi niste servere asa renumite... Eu personal m-am intors pe XWOW deoarece mi se pare best server funn. deocamdata are rate destul de mari,deci nu este problema in cresterea caracterului. sa nu uitati ca la lvl maxim incepe adevarata joaca in wow. eu am un Holy Priest de lvl 80 la hoarda si joc destul de imba pe el. Scrieti pe google xwow si acolo veti gasi site-ul daca doriti sa va faceti o idee despre xwow, pe acest site puteti downloada si jocul gata instalat. Cei care nu ati mai jucat pana acum daca intrati pe xwow la hoarda sa imi dati un wisper in game (Necrolyte) ca sa va pot spune mai detaliat cam cu ce se mananca acest joc si pt a nu va face de ras fata de ceilalti playeri,deoarece si eu am fost noob la timpul meu dar am invatat din greseli.

Nu prea o sa reusesti sa atragi pe nimeni ,xWoW este istorie,iar wipe`ul ala despre care vorbesti tu a fost cea mai mare greseala din partea Staff`ului.De altfel imi "cam dau" seama ca ocupi o functie pe server si ca ai aparut aici doar cu intetin de a`l promova.Oricum,toate serverele private sunt "defecte",dar freakz este cu 10 stele peste xwow in ceea ce priveste munca adminilor(rezolvarea bugurilor),fapt demonstrat si de numarul de playeri.

Link to comment

care pe unde mai joaca? Ori pe Alianta ori Hordac...ca acolo unde era the mighty Link Mania Guild..am ramas doar eu :D

tu nu ai jucat pe al'akir ?

acolo da :) si am mai jucat pe unul in care s-a strans lumea de pe LM..care eventually s-a certat

Tatuc? Lancelot, noi nu mai suntem în HH, dar ne-am dus în Lies and Valentines. D?-mi un /w ?i-?i dau invite, suntem vreo 980 de membri.

Link to comment

ti-am raspuns in partea cealalta.

Dau /w those days :D cand mai ies din BF2

ce nick ai Lancelot?

ce nick ai Sly ? (in joc)

Packleader = Lancelot - Lance joc? b?be?te, face leveling la critteri. :)

Murgon = eu

Realm: Kazzak

Link to comment

ti-am raspuns in partea cealalta.

Dau /w those days :D cand mai ies din BF2

ce nick ai Lancelot?

ce nick ai Sly ? (in joc)

Packleader = Lancelot - Lance joc? b?be?te, face leveling la critteri. :)

Murgon = eu

Realm: Kazzak

thanks

frumos caaracter ;p pana creste lancelot dureaza da stiu ca avea alte charactere...

Link to comment

Din cate am inteles, vineri apare un server identic cu Blizzard, doar ca va fi server romanesc. Nu stiu sigur daca ratele sunt la fel, dar stiu ca in rest e identic cu Blizzard.

se deschide nou realm pe blizz sau e pirat?

evident ca privat, ultimate pt amatorii de private, anyway cataclysm pe servere private? unplayable. evident.

Link to comment
Guest Mortality

Din cate am inteles, vineri apare un server identic cu Blizzard, doar ca va fi server romanesc. Nu stiu sigur daca ratele sunt la fel, dar stiu ca in rest e identic cu Blizzard.

se deschide nou realm pe blizz sau e pirat?

evident ca privat, ultimate pt amatorii de private, anyway cataclysm pe servere private? unplayable. evident.

Nu se merita sa joci wow pe pirat, joacal pe original.

Link to comment

Din cate am inteles, vineri apare un server identic cu Blizzard, doar ca va fi server romanesc. Nu stiu sigur daca ratele sunt la fel, dar stiu ca in rest e identic cu Blizzard.

se deschide nou realm pe blizz sau e pirat?

evident ca privat, ultimate pt amatorii de private, anyway cataclysm pe servere private? unplayable. evident.

Nu se merita sa joci wow pe pirat, joacal pe original.

Joc w/e am jucat insa in cateva sapt am bacul, cel mai probabil o sa joc din nou in urmatorul expansion....urasc cataclysmul.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...