Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

lawl balance

feral ftw !!

eu am dus druid pana la 50 pe feral, si e super ok, e cam rogue style si de aia mi-a placut. dar daca tie iti place caster mai mult decat melee ia-o pe balance :)

xD cat despre aoel a rogue, da, abia astept sa iau fok :D + daggere + glifa de fok :wub:

Link to comment

Woaw xD ce usor se creste miningul .. din skill 270 am facut skill 375 in 2 ore :D .. balance ftw :P conteaza sa iti placa pe ce cresti.. ^^

nu e greu da nici usor , mai greu e de gasit minerale in partile centrale si nordice din Northrend, acolo incepe distractia

Link to comment

Am o problema , daca mi se ia netul sau iau un simplu DC nu ma mai pot loga cam 30-35 de minute.. Iau DC , scri parola se blocheaza la 'Succes' , stau 10 minute .. intru iar pe wow , scriu parola si zice "Connecting" si asa ramane pana ... :< ce dreq e si asta ? m`am saturat de asta sunt sigur 100 % ca mai era o chestie din asta prin BC la ceva patch..Am dat repair.. nu stiu ce sa fac.. sugesti ceva ? ati patit'o si voi ?

EDIT : FFS pierd raidu , de 30 min a inceput , nu stiu ce sa ma fac cu chestia asta..

Link to comment

Am o problema , daca mi se ia netul sau iau un simplu DC nu ma mai pot loga cam 30-35 de minute.. Iau DC , scri parola se blocheaza la 'Succes' , stau 10 minute .. intru iar pe wow , scriu parola si zice "Connecting" si asa ramane pana ... :< ce dreq e si asta ? m`am saturat de asta sunt sigur 100 % ca mai era o chestie din asta prin BC la ceva patch..Am dat repair.. nu stiu ce sa fac.. sugesti ceva ? ati patit'o si voi ?

EDIT : FFS pierd raidu , de 30 min a inceput , nu stiu ce sa ma fac cu chestia asta..

ai netu' configurat aiurea. Daca-ti merge acum e bine tho.

Link to comment

Rly?

Downtime e mai mare pe balance. Se foloseste mult Hurricane si roots, consuma mana cat cuprinde. Nu prea poti sa compari ca downtime un rogue cu un mage de ex.

IS - Moonfire - Wrath si ajunge mobul la tine mort, daca ajunge.

Ce-ti trebuie Hurricane ca nu faci aoe?

Ai regen din talente - Dreamstate.

Am jucat vreo 2 levele pe balance in Outland cand am crescut druidul si merge la fel de usor ca si feral, doar ca nu e genul meu ca si caster.

Link to comment

Woaw xD ce usor se creste miningul .. din skill 270 am facut skill 375 in 2 ore :D .. balance ftw :P conteaza sa iti placa pe ce cresti.. ^^

daca joci pe un serverl high-full ca si populatie o sa ai probleme la crescut mining in outland,datorita INFESTATIEI numite DK ce e prin outland si toti merg pe Mining+BS (acuma poate nu-si mai face toata lumea DK dar acu 2-3 luni cam asa era).

Link to comment

IS - Moonfire - Wrath si ajunge mobul la tine mort, daca ajunge.

Ce-ti trebuie Hurricane ca nu faci aoe?

Ai regen din talente - Dreamstate.

Am jucat vreo 2 levele pe balance in Outland cand am crescut druidul si merge la fel de usor ca si feral, doar ca nu e genul meu ca si caster.

Eu iti spun ca am jucat balance in Northrend. Fara Roots, mobul ajunge la tine pana dai tu 2 wrathuri. Hurricane cand tragi 3-4 mobi, Barkskin si ii omori pe toti din 2.

Link to comment

ma ajuta si pe mine cineva sa inteleg tactica la Four Horsemen? ca am o nedumerire ..... 2 bossi sunt tankati si fac tanks schimb de bosii cand debufful stacheaza a 3-a oara. Primul boss care trebuie sa moara este Korth'azz, apoi Baron Rivendale. Ce nu inteleg eu este ce se face cu ceilalti doi bossi?!. Multumesc .

Link to comment

Ce nu inteleg eu este ce se face cu ceilalti doi bossi?!. Multumesc .

Pui 2 oameni sa stea langa fiecare, si un healer intre ei. Cand au 3 marks fug in cealalta parte. Blaumeux si zeliek nu se misca de pe loc si nu tin cont de aggro, asa ca tanks nu trebuie. Ai grija sa nu ii lasi singuri, fac urat.

Link to comment

Pui 2 oameni sa stea langa fiecare, si un healer intre ei. Cand au 3 marks fug in cealalta parte. Blaumeux si zeliek nu se misca de pe loc si nu tin cont de aggro, asa ca tanks nu trebuie. Ai grija sa nu ii lasi singuri, fac urat.

Sau si mai usor, pui 1 healer cu un alt player sa-i "tankeze". Asa e mai mult DPS pentru primii 2.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...