Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

la gameshop.ro gasesti carduri prepay in jur de 100 ron pt 2 luni, nu trebe cc

mane stiu la gameshop 1.060.000 restul distrib 1.290.000

dar eu stau in capatu lu 14 in pantelimon frate iti dai sema ce inseamna sa ma duc pe o asemenea caldura tocmai in bucurestii noi ? blink.gifblink.gif13.gif

Link to comment

si sa-mi creez o pofta mai mare? ca in cele 3 zile cat astept cardul sa ma dau cu capul de monitor cand ii aud pe aia din guilda pe ventrilo cum curata dungenouri ?

blink.gif

din 2 flamingouri si un ultra pro langa mine niciun magazin nu mai are ca ei comanda cate 10 carduri pe luna doar 10

cata incompetenta

Link to comment

Bai fratilor da incetati sa va plangeti de una si alta si sa bagati motive aiurea, mad_eye daca nu iti permiti atunci posteaza despre servere private si DC++ in alta parte. Si tu Japan, ce e asa greu?! Comanzi card-ul cu 3-4 zile inainte de a iti expira abonamentul si il ai exact cand ai nevoie de el sa prelungesti... eusa_doh.gif

Eu cred ca postati doar de dragul de a posta si de fapt nu aveti de gand sa va luati jocul vreodata, nici acum nici la BC, nici niciodata.

Link to comment

Bai fratilor da incetati sa va plangeti de una si alta si sa bagati motive aiurea, mad_eye daca nu iti permiti atunci posteaza despre servere private si DC++ in alta parte. Si tu Japan, ce e asa greu?! Comanzi card-ul cu 3-4 zile inainte de a iti expira abonamentul si il ai exact cand ai nevoie de el sa prelungesti... eusa_doh.gif

Eu cred ca postati doar de dragul de a posta si de fapt nu aveti de gand sa va luati jocul vreodata, nici acum nici la BC, nici niciodata.

LOl ma da nu inteleg ce te deranjeaza adica doar nam dat adrese de servere private sau am dat huburi de dc++,pur si simplu discutam ca nu merita sa dai bani pe cardul ala de 60 de zile ca poate nu te joci in fiecare zi dar ei tot te taxeaza,era mai corect daca te taxa pe timpul jucat nu si pe cel care nul joci(60 zile=60x24h=1440h).

Totusi din cate stiu iti trebuie credit card ca sa comanzi cardul ala si poate Japan no fi avand credit card si de asta nul comanda sign12.gif

P.S.Oare cat o sa ceara Burning Crusade la video ?

Link to comment

Si tu Japan, ce e asa greu?! Comanzi card-ul cu 3-4 zile inainte de a iti expira abonamentul si il ai exact cand ai nevoie de el sa prelungesti... eusa_doh.gif

Eu cred ca postati doar de dragul de a posta si de fapt nu aveti de gand sa va luati jocul vreodata, nici acum nici la BC, nici niciodata.

eu zic sa te uiti la lista mea de charuri

Cum adica sa nu imi iau jocul cand il am din prima zi dar heh fie mai conteaza.

si 2. la mana mi-am platit atata timp numai cu credit card e prima oara cand as fi nevoit sa-mi platesc cu gamecard eusa_doh.gif

Link to comment
Guest Dj Nox

Am si eo o intrebare. Ar vrea cineva (experimentat) sa joace pe un server original si sa`mi duca caracterul la lvl 60 ? Eu sunt genul de persoana care se plictiseste repede de un joc. ! Daca cineva vrea ... contact me ! comp03.gif

Caracterul actual este un Undead Warrior lvl 25 !

Link to comment

Am si eo o intrebare. Ar vrea cineva (experimentat) sa joace pe un server original si sa`mi duca caracterul la lvl 60 ? Eu sunt genul de persoana care se plictiseste repede de un joc. ! Daca cineva vrea ... contact me ! comp03.gif

Caracterul actual este un Undead Warrior lvl 25 !

omg ... atunki lasa-te de joc vindel la altu cum potzi sa te plictisesti de wow ca eu stau 20 din 24 in joc si tot nu am timp sa le fac pe toate nare rost poi ce faci tata cand ajungi intr-un raid de 40 in o instata in care stai 5 ore le ziki ca te-am plictisit si ii lashi balta ?

Link to comment
Guest Dj Nox

nu ai inteles.. kiar nimic.. si ca satzi explic .. am p alt cont 3 lvl 60 la care momentan ma "chinui" sa`mi fac netherwind pe un mage ! si nu mai am timp si de warrioru ala de lvl 25.. de aia zic k mam plictisit.. pt k deja stiu questurile pe de rost.

P.S : Un raid de 60 tine maxim 3 ore.Asta daca nu stai dupa fiecare mob omorat sasi faca toti mana si viata ful si re buff ... si restu.

Link to comment

dar nu e anormal ce vrea dj nox, se cheama lvl job si se obinuieste la rpg-uri mai ales la diablo, daca ati jucat, normal aceste joburi nu se fac pe gratis.

doua linkuri pt wow

1. Guide To 1-60 In A Week

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=1595030&f=229

2. Wow Gamersguide Gold Guide Free

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3371237&f=210

aici e un pdf pt download la primul post

aia e vrajeala

primul la 60 all round (de pe toate serverele adunate) se afla chiar pe serv meu pe ravencrest si a facut 60 in 9 zile !

Intr-o saptamana este imposibil daca nu ai pe cineva sa faca power level cu tine

si un power level incepe de obicei de la level 30-35 in sus unde poti lua un mag cu tine sa iti faca AOE in scarlet monastery pt levelul tau apoi trece la ZF / Maraudon / WPL /EPL !

and ther eu get 60 in 1 week dar iti trb power level si nimeni nu cred ca are rabdarea sa stea sa iti faca tie vreo 3-4 ore de aoe / zi ca sa faci level 60 in 1 week

2nd of all : daca zici ca ai contul respectiv platit hell iti nivelez eu charul la level 60 si asa nu am ce face deocamdata

Link to comment

credeam ca sunt singurul care nu intelege

japan, inca ceva unrealisttic:

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3103521&f=210

1-60 in 4 zile biggrin.gif

si faza e ca acel ghid din ce am inteles se vinde pe ebay

pacat ca e numai pentru orci si nu pentru toate rasele.

dar ce exact vrei sa ne arati ?

Pai asta e un topic WoW asa ca mam gandit ca ar fi frumos sa ne uitam la niste screenshoturi.

P.S. cine binevoieste il rog sa posteze pe forumul ala in care am pus eu screenshoturile alte screenshot-uri(nu fac reclama)

Link to comment
Guest Dj Nox

F bine ai facut smile.gif! jocul merita .. da deja la 3 car de 60 .. am pe unu 3 iteme din naxxramx(mage) . am vrut sa las si pe altii sa joace dea moka , da mam razgandit smile.gif nu mai joc o luna pana imi vine chefu' si dupa aia iar m`apuc . GL in naxx ! e super greu .

Link to comment

F bine ai facut smile.gif! jocul merita .. da deja la 3 car de 60 .. am pe unu 3 iteme din naxxramx(mage) . am vrut sa las si pe altii sa joace dea moka , da mam razgandit smile.gif nu mai joc o luna pana imi vine chefu' si dupa aia iar m`apuc . GL in naxx ! e super greu .

phoa lasa frate ca de cand n-am mai jucat intru azi fericit bla bla ma duc fac niste killuri prin tyr's hand totul ok

din intamplare intru in light's hope chappell frate m-am speriat cate npcuri si stuff

+ ca am ginit questul de naxx key

Anyway ia da-mi si mie niste tipuri

Insignile alea crusade undead etc etc cam ce drop rate au ?

si sa mor io au scos ratatii Repair option de la dwarful din epl tb sa zbor mereu mereu in wpl acum ca sa repar?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...