Jump to content
Qui-Gon Jinn

Teleshopping

Recommended Posts

dap...ai dreptate, ce sa-i faci nu am zis niciodata ca le am cu gramatica dar totusi, sa fim seriosi...merci ca m-ai correctat

dar ala e prea penal...oare o face intentionat? tongue.gif eu cred ca o face intentionat tongue.gif

Later Edit : dap nu am inteles

alt edit facut la un interval de cateva secunde : a probabil te refereai la faptu ca am facut dublu post? :-| uhm poate nu stii...dar dupa 120 de minute dispare butonul edit wink.gif

Link to comment
Share on other sites

dap...ai dreptate, ce sa-i faci nu am zis niciodata ca le am cu gramatica dar totusi, sa fim seriosi...merci ca m-ai correctat

dar ala e prea penal...oare o face intentionat? tongue.gif eu cred ca o face intentionat tongue.gif

Later Edit : dap nu am inteles

alt edit facut la un interval de cateva secunde : a probabil te refereai la faptu ca am facut dublu post? :-| uhm poate nu stii...dar dupa 120 de minute dispare butonul edit wink.gif

nu ma intzelege greshit nu m-am luat de tine or smthing...

recunosc...dadeam si eu up-uri dar o data la 6 ore cel putzin (someone corect me if i`m wrong, deshi nu cred) si le stergeam pt ca adunate arata ciudat si streseaza

tipu` ala e penal ... si cred k asta e stilul lui de a scrie... dar exista si varianta k o face intentionat...ma rog tongue.gifdontknow.gif

ideea mea era k dak tot le place sa faca chain posts makr sa le shtearga....in fine .. tongue.gifeusa_whistle.gif

gl with ur campain smile.gif

Link to comment
Share on other sites

loool deja s-a ajuns ca altcineva sa faca ^up in locul vanzatorului :rofl:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=72677

dupa ce ca posturile proprii in V-C nu le ajung mai si fac in alte posturi

abia ala e spam pur biggrin.gif, cand dai UP pt cineva biggrin.gif, in rest .. e absolut normal sa dai UP, in "zilele de targ" 24.gif , postul iti trece pe pagina 2-3 in mai putin de 1 minut. in joc se pot vinde itemii daca stai prin orashe si pui macro la ce vinzi si te rogi ca trece ep acolo cineva interesat . pe forum , postezi, si lasi postul, potzi face exp linishtit in continuare.mai ales acum cand sunt multzi RRitzi se sta in arena pe spoturi ... si majoritatea stau si pe forum. nah isi mia completeaza al 10-set .. isi cumpara a 3-a pereche de aripi biggrin.gif, sunt multzi colectzionari tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

loool deja s-a ajuns ca altcineva sa faca ^up in locul vanzatorului :rofl:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=72677

dupa ce ca posturile proprii in V-C nu le ajung mai si fac in alte posturi

Ceva nou ? Asa se face de nuj cat timp ... cel putin pt mine era aiurea ca sa scos 'bumbul' DELETE ... dar ehh ce sa`i faci ... m-am cam lasat de MU smile.gif ... si cum zice Lanci ... cam acolo iti gasesti tzoale pentru caracteru` pe care-l faci stronger everyday smile.gif ... si nu aj vedea de ce sa nu se faca astfel de topic ( V-C ) ... tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...