Jump to content
Qui-Gon Jinn

Teleshopping

Recommended Posts

inteleg care e rostul de sectiunii V-C dar se pare ca datorita acestei sectiuni multi se molipsesc si fac spamm total aiurea care nu au vreo leg. cu topicurile respective ...

gen "sal ma ce mai faci" , "misto avatar" , " 24.gif" .etc

uitati aici la astia .. la ala care-i admira avatarul..putea sa-i dea un PM ca sa-i zica asta : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=66074

si sunt sute de posturi de genul asta la MU

P.S: poate merge ca moderatorii sa faca la sectiunea V-C langa butonul Delete/Edit/Quote sa mai bage altceva care sa urce topicul ceva de genul: UP/Delete/Edit/Quote biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

intr-un fel al lor au si ei dreptate daca se abtine unul sa zica up^ nu inseamna ca o sa faca si altu la fel si asa raman ei fara itemurile vandute...cel mai bine ar fi sa se faca cum zice devilmind sa nu poata sa posteze decat dupa ce posteaza altu dupa ei...

sa ii urmarim evolutia va rog biggrin.gifhttp://www.linkmania.ro/forums/index.php?showuser=818778

Link to comment
Share on other sites

Am ramas fara cuvinte ...nu credeam ca am sa vad asa ceva .. 00000019.gif

oare o fi vazut vreun moderator acel topic ???? blink.gif

dar normal ala are 678posturi din care 670 V-C

P.S:eu nu am nimic personal cu sectiunea V-C dar se pare ca acolo maj. fac Spamm

Link to comment
Share on other sites

Nu a vazut si nici nu o sa vada eu de test odata am scris k vreau o chesti cu niste optiuni imposibile la un item si am dat vreo 9 up`uri si nimeni nimic nici un moderator acea sectiune este vraiste spam heaven si nici eu nu dau pe acolo deoarece numai joc mu de 1 luna si ceva biggrin.gif eu postez mai mult la diverse oricum 5.gif

Link to comment
Share on other sites

Anuntz important pt toti useri ca nu stiu unde sa faca spam.

Sectiunea V-C va asteapta, doar creati un topic cu numele "Vand gloves ultimu racnet, pantaloni stofa..etc etc" si ce se mai scrie pe acolo, si postati de 70 de ori ^Up. Nr posturilor va ajunge la 1000 in cel mult o saptamana. TESTAT SI GARANTAT !!! Nu ne asumam responsabilitatea pt warnul si scoaterea permisiunii de a posta pe termen nelimitat, pe care sper sa le primiti u spammerz.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...