Jump to content
alecs

promanele TV.....

Recommended Posts

Ma da voi sunteti revoltati ca imnul romaniei a fost cantat de niste manelisti.... ca de aia care o cantau in stilul pop si etc nati zis nimik numai de cei manelisti....

ca ei va fac tara de "rusine" . ba din potriva (inafara topicului) deja si in alte tari se canta manele si nu cantate de cei romani in turnee ci de cantareti care provin din aceea tzara .... acest gen de muzica va avea un viitor.... si inapoi la forum tongue.gif

voi nu vati dat seama ca nu conteaza cinel canta, conteaza ca cinel asculta ci cum il asculta.... acet imn trebuie ascultat cu mandrie oricine si oricum lar canta... nu trebuie sa fitit revoltati ca lau cantat niste manelisti... timpurile se schimba, ca si mine ca si voi... trebuie sa fiti mandrii ca sunteti ROMANI

P.S : eu cred ca sunt!

487.gif

Link to comment
Share on other sites

voi nu vati dat seama ca nu conteaza cinel canta, conteaza ca cinel asculta ci cum il asculta.... acet imn trebuie ascultat cu mandrie oricine si oricum lar canta... nu trebuie sa fitit revoltati ca lau cantat niste manelisti... timpurile se schimba, ca si mine ca si voi... trebuie sa fiti mandrii ca sunteti ROMANI

nu conteaza cine il canta, conteaza cum il canta. din partea mea, putea sa il cante adi handicapatu' minune, dar sa il cante cum trebuie....nu sa isi bata joc de el. priceput-ai?

Link to comment
Share on other sites

PRO TV are ori emisiuni bune ori emisiuni proaste.

Cele mai enervante sunt filmeloe lor gen leana si costel garcea. de aclo nu e invatat nimic bun. Tot ce fac la emisunile astea e sa infatiseze prostia romanesca dusa la extrem.

La fel facura si cu imnul. Arata cit de mult tin rominii la tara lor. De data asta arata nesimtirea rominilor.

Daca un strain ar intelege ce fac aia si-ar face o parere proatsa despre noi.

Si asa nu o ducem prea bine datorita coruptiei din tara.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...