Jump to content
WickedPuppy

Pentru viitorul serverului

Recommended Posts

inca un punct pe lista, toate spoturile din arena sa fie fire chiar si cele de pe iarba (low rr poti creste bine in kanturu 2..) . astfel pana la 15 rr ar avea toata lumea unde sa creasca,

- introducerea unor mape noi pentru 15 rr in sus. 

- introducerea unor mape non pvp  (nu toti putem sta on 24/24 mai sunt joburi ,activitati, familie, etc) 

Edited by cmd21
Link to comment
Share on other sites

Acum 21 ore, WickedPuppy a spus:

Vă salut. Aceasta este probabil ultima mea postare cu sugestii. Aici sunt printre puținele remarci de făcut, adunate de la diverși jucători :

- Mult prea puține eventuri de admini, eventul de "recompensare" a playerilor s-a promis de săptămâni ca și multe altele 

- Golden invasion în stadiul actual, nu e bine setat, prea putini goldeni. Se calcă în picioare în tarkan pe tantalos. 

- Nu exista flow la trade! De vreo 2 săptămâni, e mort și postu și store. Nu exista iteme suficiente să se facă trade-uri. Nu mai exista suficiente motive să farmam

- Cs-ul e exclusiv pentru bk. De ce mai exista alte caractere dacă nici cei din top nu putem pune jos un bk de 15 rr? Și nici 30 de oameni combinați. E prea tank bku la cs. Au mai căzut servere pe tema asta. 

- Lot nu dropeaza ancient, forge de 380 nu se merita făcut. Competiția nu se justifica 

- Prea puține activități. Nu exista questuri, nu s-a mai introdus ceva nou substanțial de săptămâni bune. Wings de 3 de exemplu ar aduce multă activitate. Sau altceva.. Decât ds, bc,cc golden invasion. 

- Regulament neclar și interpretabil (multe zone gri) 

- No ks no pk pe un servar care și asa devenise plictisitor, implicit competiție 0

-  De ce nu se fac polluri sa vedeți ce vor jucătorii voștri de pe server. 

- să se descurajeze vânătoarea! Nu am văzut un warn pentru niciunu din anumiții playeri care fac asta, se știu ei 

- Nu mai descurajați libertatea și dreptul la libera exprimare, prin mute, warn, chiar și pe canale de spam, să nu mai zic de forum. Înțeleg aplicarea la limbaj nepotrivit 

- Guides neadaptat, promis de multe săptămâni, de exemplu cum transformam itemele cu opțiuni slabe rare 

- Servar configurat incorrect. Multe setari, inclusiv cs nu sunt juste. Am verificat set de Tier 1 + 15 și set de Tier 4 +15 și diferența de def e infima! Să nu mai vorbesc de Tier 5. Care ar mai fi motivul sa ne batem pe golden +5? Seturile de 1,2,3 sunt mult mai ușor de procurat. 

- Nu sunt hărți destule pentru crescut! Nu s-au mai băgat hărți noi cu mobi cu exp mai mare. În ritmul asta, nimeni nu o sa ajungă full înainte sa moara de plictiseala! 

- Avem nevoie de monștrii și spoturi mai tari! Chiar și pentru 15 rr+, sa simțim ca jucam 

- Revizuit skilluri SM. BK au avantajul de a fi foarte tank, mg și dl primesc 7 puncte. Singurul avantaj al Sm-ului și anume mana shield, ar trebui ajustat de la pragul de 30% 

 

Deasemenea v-aș ruga să oferiți răspunsuri competente că nici noi nu v-am tratat cu aroganta, indiferent de ce funcție aveți. Și faptul ca ne obosim să vă dăm sugestii ar trebui respectat și analizat. Am aprecia tare mult să țineți cont de opiniile jucătorilor pentru sănătatea serverului. Vă mulțumesc 

Aprob absolut tot ce ai scris,dar mă tem că nu o sa rezolve nimic...am 8 RR-uri și deja m-am plictisit teribil pe server,înafara sa stai in party și să crești nu ai absolut nimic altceva de făcut..

Link to comment
Share on other sites

Hello

Partial si eu am observat o parte din cele relatate

Ca si echipa-ne asumam in primul rand o activitate scazuta pentru echipa de GM si vom deschide 2 pozitii noi pentru a rezolva aceasta problema 🙂

@Meduza am putea sa-i ajutam cumva pentru unele din sugestii? poate cate un raspuns pentru fiecare problema ridicata? Sustin transpaernta totala versus comunitate

Link to comment
Share on other sites

eu cred ca e frumos servaru , ptr linkmaniaci  este  nostalgic:D !,sper sa contiunue proiectu , din cate am vazut si baieti de la s6 au avut acelas tipar de prb , sper sa continue cu s2 asta ,usor usor va fi un servar fibil , si long term , cea ce cauta multa lume  mai ales astia batrani:))

Link to comment
Share on other sites

On 3/31/2023 at 7:46 PM, EminescuX said:

eu cred ca e frumos servaru , ptr linkmaniaci  este  nostalgic:D !,sper sa contiunue proiectu , din cate am vazut si baieti de la s6 au avut acelas tipar de prb , sper sa continue cu s2 asta ,usor usor va fi un servar fibil , si long term , cea ce cauta multa lume  mai ales astia batrani:))

Ba da tu ești  nebun?asta e un server eșuat,nu are cine sa se ocupe de el..mâine de la ora 17.oo se deschide I , toți de aici plecam acolo.nu mai are nici-un rost sa jucam pe serverul acesta...e un server de kkt...meduza a făcut serverul acesta doar să colecteze conturi bancare,nimeni de aici nu știe câte conturi a colectat meduza!!nimeni nu știe câte detalii din conturile bancare au fost trimise către medusa..(mă refer doar la cei care au donat)..medusa îmi aștept refund la ceea ce am donat in caz contrar voi acționa împotriva ta..daca săptămâna viitoare nu îmi primesc "donațiile"înapoi voi formula o plângere către OLAF.si catre departamentul abilitat,nu ceea ce scrie pe google 

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2023 at 4:05 AM, BAZAC2005 said:

Ba da tu ești  nebun?asta e un server eșuat,nu are cine sa se ocupe de el..mâine de la ora 17.oo se deschide I , toți de aici plecam acolo.nu mai are nici-un rost sa jucam pe serverul acesta...e un server de kkt...meduza a făcut serverul acesta doar să colecteze conturi bancare,nimeni de aici nu știe câte conturi a colectat meduza!!nimeni nu știe câte detalii din conturile bancare au fost trimise către medusa..(mă refer doar la cei care au donat)..medusa îmi aștept refund la ceea ce am donat in caz contrar voi acționa împotriva ta..daca săptămâna viitoare nu îmi primesc "donațiile"înapoi voi formula o plângere către OLAF.si catre departamentul abilitat,nu ceea ce scrie pe google 

 

Server esuat ca ce mestere ?! Serverul a fost cat de cat ok la inceput , pana au aparut niste updateuri care mai mult au fost downgrade . Ce sa faca ma baiatule cu contul tau bancar ? Deja o dai in CSI nu stiu din ce guild ai facut parte , dar te pretezi foarte bine in joint sau ganja la ce filem ai in curul tau :))) . Treaba e simpla , playerii si stafful si-au pus baza intr-un anumit baiat arogant si plin de sine care nu a aplecat urechea la plangerile formulate de catre playeri si platitori si s-a crezut Gigi Becali la fcsb , doar ca Becali ii plateste pe aia care nu au cum sa plece , aici voi il plateati pe om si tot nu voiati sa plecati . Ba mai mult , pana sa isi ia serverul pauza , ai fost atat de cap spart incat ai donat in continuu , desi , tu spui ca server de cacat , dar repet , ai continuat sa bagi bani . Pai de ce mestere ? :)) Desi serverul se ducea de rapa , nu te-ai plans ma cap de pix niciodata , o plangere nu ai formulata pentru server si totusi ai bagat bani , iar acum plangi aici ca vrei banii inapoi . Maxim iti primesti inapoi ultima plata , iar daca se redeschide serverul in doua trei zile nici pe aia , legal vorbind . 

On 4/1/2023 at 5:42 AM, czrl1312 said:

Server esuat ca ce mestere ?! Serverul a fost cat de cat ok la inceput , pana au aparut niste updateuri care mai mult au fost downgrade . Ce sa faca ma baiatule cu contul tau bancar ? Deja o dai in CSI nu stiu din ce guild ai facut parte , dar te pretezi foarte bine in joint sau ganja la ce filem ai in curul tau :))) . Treaba e simpla , playerii si stafful si-au pus baza intr-un anumit baiat arogant si plin de sine care nu a aplecat urechea la plangerile formulate de catre playeri si platitori si s-a crezut Gigi Becali la fcsb , doar ca Becali ii plateste pe aia care nu au cum sa plece , aici voi il plateati pe om si tot nu voiati sa plecati . Ba mai mult , pana sa isi ia serverul pauza , ai fost atat de cap spart incat ai donat in continuu , desi , tu spui ca server de cacat , dar repet , ai continuat sa bagi bani . Pai de ce mestere ? :)) Desi serverul se ducea de rapa , nu te-ai plans ma cap de pix niciodata , o plangere nu ai formulata pentru server si totusi ai bagat bani , iar acum plangi aici ca vrei banii inapoi . Maxim iti primesti inapoi ultima plata , iar daca se redeschide serverul in doua trei zile nici pe aia , legal vorbind . 

Ah , si ca o mica concluzie , pari votant PSD , serverul are buguri iar evenimentele sunt praf , dar tu totusi ai continuat sa donezi pentru ca din greseala ati luat CS-ul . Pai vezi ca esti guster ? Apropo , nu ai cumparat VIP , ai DONAT ! :))

Link to comment
Share on other sites

Si apropo mestere . Voi donatorii ati lasat serverul sa cada , pentru ca daca va plangeati de probleme serverului , voi donatorii , alta era atitudinea acestui baiat impretinet care orice problema o rezolva ca un politician in campanie electorala in 4 cuvinte si topic inchis . Dar cand nu poti gandi prea mult , nu poti . 

Link to comment
Share on other sites

Stau si citesc pe aici si ma minunez, in afara de pumn in gura nu am vazut nimic pe serverul asta, am jucat sub alt nume pentru ca deh , daca jucam cu numele meu sigur imi dadea ban din primele 3 min. De ce ? pentru ca asa se practica aici , pe discord, in joc, forum etc.. doar pumn in gura. Cum incerci sa iti spui o parere si faci o polemica cu baietii poc ban si atunci la ce sa mai stai aici ? la ce sa te plangi ? te joci cat ai chef /timp si dp dai x pentru ca orice ai face sau ai incerca sa faci toti sunt din aceelasi material . La inceput meduza mi sa parut un baiat super fain si de treaba chiar ma gandeam frate o sa fie bomba sv , o sa se implice.. da pe mama 🙂 a facut la fel ca restu, a dat o bata in balta si la prima discutie ma aprinsa au inceput baietii cu ban in stanga si in dreapta. in fne as putea sa scriu multe , dar ma opresc aici , o seara faina va doresc . 

PS:stiu ca o sa iau warn/ban

PS2: pwp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...