Jump to content
HugoBoss90

PK pe spot !!!

Recommended Posts

Just  tu ai vazut poza postata de Conan ?   Este facuta cu 3 secunde inaintea pozei prezentata de Hugo , care dupa parerea mea este aleasa din mai multe facute in care nu se intelege nimic in tark , si prezinta poze  cu acelasi time de 3 ori .

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, RohoMG a spus:

Alan ,când tu in loc sa ceri pk pe spot ... Adaugi că este a2a abatere ... Când știe toată lumea că ok la goldeni ...nu este același lucru cu pk pe spot... Și când pe atunci nu exista pk spot !!! Tu cum o numești nu vânătoare ? 

2 la mana : când el pune poze cu ks-ul meu deși toate pozele lui arata aceași ora minut și secunda ...deși regulamentul spune clar 2 minute la ks !! Tu cum o numești ? Nu vânătoare ? Ce o fi fost in mintea lui :hai că poate iese ceva 

Poza nu este clară Alan...este plin de mobi ...iar el o pus poza cu RohoMG ks fara a avea cursorul pe mine sa mi se vadă numele hai mă sa fim serioși :)))) 

Link to comment
Share on other sites

Am vazut acuma poza, intr-adevar vad ca avea Conan primul, dar iarta-ma pe mine, tu uitandu-te la poza lui SCANDAL, nu ai fi crezut ca esti primul?Eu asa as fi crezut, referitor la a 2-a abatere cu PK, da este o alta situatie, e la golden.

Nu se ia bann aici, de acord, dar nici vanatoare nu este. Omul a crezut ca-i spotul lui, si s-a trezit cu PK, e normal sa posteze pe forum.

Eu vreau sa stiu de la tine si de la ceilalti daca chiar vi se pare normal sa trebuiasca poza cu momentul PK-ului. Atat, opinia voastra sincera!

Link to comment
Share on other sites

Acum 17 minute, Just_AlaN* a spus:

Am vazut acuma poza, intr-adevar vad ca avea Conan primul, dar iarta-ma pe mine, tu uitandu-te la poza lui SCANDAL, nu ai fi crezut ca esti primul?Eu asa as fi crezut, referitor la a 2-a abatere cu PK, da este o alta situatie, e la golden.

Nu se ia bann aici, de acord, dar nici vanatoare nu este. Omul a crezut ca-i spotul lui, si s-a trezit cu PK, e normal sa posteze pe forum.

Eu vreau sa stiu de la tine si de la ceilalti daca chiar vi se pare normal sa trebuiasca poza cu momentul PK-ului. Atat, opinia voastra sincera!

Da, trebuie...ca sa dovedesti ca pk-ul a fost pe spot si nu in alta parte a hartii. Nu poti scoate logurile la orice ss

Link to comment
Share on other sites

Acum 29 minute, Just_AlaN* a spus:

Am vazut acuma poza, intr-adevar vad ca avea Conan primul, dar iarta-ma pe mine, tu uitandu-te la poza lui SCANDAL, nu ai fi crezut ca esti primul?Eu asa as fi crezut, referitor la a 2-a abatere cu PK, da este o alta situatie, e la golden.

Nu se ia bann aici, de acord, dar nici vanatoare nu este. Omul a crezut ca-i spotul lui, si s-a trezit cu PK, e normal sa posteze pe forum.

Eu vreau sa stiu de la tine si de la ceilalti daca chiar vi se pare normal sa trebuiasca poza cu momentul PK-ului. Atat, opinia voastra sincera!

Alan când am intrat pe joc iar amicul nostru era pe tark și ataca ,i-am scris no ks +numele ,și sa oprit ! Nici el nu era sigur de poza lui daca sa oprit din atacat +că nici nu pleca ci doar stătea acolo de 10 minute pe tarkul nostru!fara să ne spuna de ks fara nimic,cum i-am dat pk in sec urm îmi dă pm felicitări SS!! Ce se înțelege daca nu vânătoare !!! Că defapt el asta aștepta !! Să scoată maxim din ce se putea obține daca era poza buna cu tark!!! 

Link to comment
Share on other sites

1) In poza ta "singur" pe spot mai apare cineva in poza ( se vad niste wings de bk, dupa cum rezulta din alte poze din postare e Conan ).

2) Este necesar screen shot in momentul decesului (in locul unde a fost omorat)

 

No suspend. Cine nu e implicat are warn.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...