Jump to content
HugoBoss90

PK pe spot !!!

Recommended Posts

roho are ban pe forum 🙂 deci nu se poate apara ! vom revenit cu pozele party-uului nostru din care se vede ca a fost Conan primul pe spot si asta inseamna ca e spotul nostru ! 

De asemenea pt cultura ta generala @HugoBoss ! a luat pk la golden ! nu pt spot ! deci is 2 lucruri total diferite ! a gresit atunci, si-a asumat si aia e ! 🙂

Edited by Lazu10
Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca tu nu ai citit regulamentul. Scrie foarte clar ca e nevoie de poza in momentul decesului, pe spot. Cred ca la plangeri din astea la ambitie ar trebui dat suspend pentru plangere nefondata. E atat de usor sa citesti regulamentul dar totusi ai ales sa postezi ce poze ai vrut tu.

  • Un Screenshot facut in momentul cand reclamantul este singur pe spot sau cu party (valabilitate poza - max 2 zile)
  • NU se aplică atunci cand status-ul celui care omoara nu se modifică (are selfdefence activat).
  • Este necesar screen shot in momentul decesului (in locul unde a fost omorat)
Edited by mircea_nr1
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, mircea_nr1 a spus:

Eu cred ca tu nu ai citit regulamentul. Scrie foarte clar ca e nevoie de poza in momentul decesului, pe spot. Cred ca la plangeri din astea la ambitie ar trebui dat suspent pentru plangere nefondata. E atat de usor sa citesti regulamentul dar totusi ai ales sa postezi ce poze ai vrut tu.

  • Un Screenshot facut in momentul cand reclamantul este singur pe spot sau cu party (valabilitate poza - max 2 zile)
  • NU se aplică atunci cand status-ul celui care omoara nu se modifică (are selfdefence activat).
  • Este necesar screen shot in momentul decesului (in locul unde a fost omorat)

Poza este clar facuta cand el era singur pe spot, iar celelalte arata clar ca ceilalti s-au conectat dupa el.

Daca eu trebuie sa ma duc la baie 2 minute, stiind ca preluarea dureaza 5minute si pierd momentul cand am luat pk pe spot pentru ca am nevoi,ca sunt om, cum sa fie corect ca cel acuzat sa scape basma curata, sa-mi ia si spotul doar pentru ca eu m-am dus la baie?! Ca sa tin spot pe Mu-Linkmania, trebuie sa stau lipit de monitor, atent la fiecare secunda? Nu pot sa ma duc nici la baie, ti se pare corect?

Este bann clar.

Link to comment
Share on other sites

n-ai cum omeneste sa stai cu butonul pe print screen continu, este imposibil. in 2023 ajugem sa nu avem o functie aparuta de ani de zile si anume takeover. Are poza cu spotul gol si poza din baza cu self defense. Pai ma duc si dau pk la toata arena noaptea si garantez ca nimeni nu are timp sa aiba poza si in timpul pk ului. E de rasul curcilor....

Link to comment
Share on other sites

E fix problema voastra cum priviti cele întâmplate ,dar regulamentul este regulament!!!! Și este la fel pentru toți 

Acum 44 minute, HugoBoss90 a spus:

1. poza spot https://www.imagebam.com/view/MEJSOIZ

2. pk roho  https://www.imagebam.com/view/MEJSNQD

 

din cate stiu la roho e a 2-a abatere .

 

pk pe spot RohoMG 

 

A 2a abatere la ce 'amice'? 

Am mai avut abatere de ok dar la invazie,iar ok pe spot era permis în acel moment ,iar ok la invazie și pk pe spot acum nu se pupa chiar deloc că sa fie contorizat că a 2a abatere ,așa că te rog joaca-ti jocul și lasă frustrarea și vânătoarea !!!

 

Link to comment
Share on other sites

Deci eu ma uit la 3 din cele 4 poze puse de tine si nu pot sa nu remarc ca sunt una in aceeasi secunda facute , rog adminul sa se uite la time si sa iti dea un mare suspend pentru nefondat pentru o poza prezentata de 3 ori ca 3 situatii diferite    .

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 29 minute, Just_AlaN* a spus:

Poza este clar facuta cand el era singur pe spot, iar celelalte arata clar ca ceilalti s-au conectat dupa el.

Daca eu trebuie sa ma duc la baie 2 minute, stiind ca preluarea dureaza 5minute si pierd momentul cand am luat pk pe spot pentru ca am nevoi,ca sunt om, cum sa fie corect ca cel acuzat sa scape basma curata, sa-mi ia si spotul doar pentru ca eu m-am dus la baie?! Ca sa tin spot pe Mu-Linkmania, trebuie sa stau lipit de monitor, atent la fiecare secunda? Nu pot sa ma duc nici la baie, ti se pare corect?

Este bann clar.

Sa fii sănătos 'amice'..regulamentul este regulament și trebuie respectat că atare!!!

Link to comment
Share on other sites

Este Roho, dar haide macar aici sa rezonam pentru ca toti jucam pe acest server, toti am muncit la caractere. Nu se ia bann aici, ca asa-i regulamentul, de acord, dar daca ramane asa o sa mai joace 10 oameni.

Trebuie sa fi efectiv no lifer 100% sa ti un spot, dureaza 3 secunde pana intri in pamant si apari oras de la momentul PK-ului, nu pot sa ma duc nici sa ma pis, de numarul 2 ce sa mai zic, ca vine un nebun si imi da PK, si imi ia spotul fara sa pateasca nimic.

Mergem bc, sa fim pe faza sa intram cu toate char, lasam secundar sa ne tina spotu, in momentul ala vine unu - PK, tu te chinui sa intri BC, si te trezesti fara spot si fara pedeapsa ptr cel care ti l-a luat.

Bai oameni, macar aici sa ne unim si sa schimbam aceasta regula inepta si incorecta.

Din legea junglei am picat in uber legea junglei, de nici sa te pisi nu mai poti.

5minute dureaza o preluare, eu pe 97d stiam ca am 4 minute la dispozitie sa spal o farfurie sau sa ma duc la wc, stiind ca nu are cum sa-mi ia spotul in timpul asta, va dati seama unde ajungem cu sub-regula asta? Unde-i corectitudinea si respectul pentru cel care a preluat un spot?Te trezesti de dimineata, te chinui sa cauti, unii raspund, poate nu prinzi in ziua aia, mai incerci alta data, si pierzi tot ca te-ai uitat la telefon sa vezi cine te suna si atunci a venit cineva si ti-a dat PK, pana te duci cu degetu pe print apari deja in oras.

Nu numai ca este incorect este de-o stupiditate crasa sa ceri asa ceva de la un om.

Edited by Just_AlaN*
Link to comment
Share on other sites

Domnilor admini mai luați în calcul și vânătoarea !!! Acest 'baiat' de 'baiat' pune poza cu tark gol chipurile deși nu se vede nimic de mobi ... Pune poze cu ks-ul meu ,dar dacă vă uitați atent toate pozele lui au aceași ora minut și secunda ,pai ce facem mă nene unde sunt cele 2 minute de ks daca tot pomenești de el? Ai plecat pe vânătoare cu pușca fara alice(poze) necesare pt pk...ks..etc

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, Just_AlaN* a spus:

Este Roho, dar haide macar aici sa rezonam pentru ca toti jucam pe acest server, toti am muncit la caractere. Nu se ia bann aici, ca asa-i regulamentul, de acord, dar daca ramane asa o sa mai joace 10 oameni.

Trebuie sa fi efectiv no lifer 100% sa ti un spot, dureaza 3 secunde pana intri in pamant si apari oras de la momentul PK-ului, nu pot sa ma duc nici sa ma pis, de numarul 2 ce sa mai zic, ca vine un nebun si imi da PK, si imi ia spotul fara sa pateasca nimic.

Mergem bc, sa fim pe faza sa intram cu toate char, lasam secundar sa ne tina spotu, in momentul ala vine unu - PK, tu te chinui sa intri BC, si te trezesti fara spot si fara pedeapsa ptr cel care ti l-a luat.

Bai oameni, macar aici sa ne unim si sa schimbam aceasta regula inepta si incorecta.

Din legea junglei am picat in uber legea junglei, de nici sa te pisi nu mai poti.

Nu sunt curios de alte păreri... Cum nici voi nu ați fost curioși când eram făcut sclav și nu sa luat in  considerare că este  insulta !!! Respectați regulamentul !!!!

PS: nu este vina mea că este legea junglei !!!

Edited by RohoMG
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Just_AlaN* a spus:

Eu am fost de acord cu tine la faza cu "sclav", iar tu nu poti acuza de vanatoare un om care clar are poza in care lui ii apare ca este singur pe spot. Cum poti sa gandesti atat de josnic?

Cine te-a vanat pe tine ma?

Alan ,când tu in loc sa ceri pk pe spot ... Adaugi că este a2a abatere ... Când știe toată lumea că ok la goldeni ...nu este același lucru cu pk pe spot... Și când pe atunci nu exista pk spot !!! Tu cum o numești nu vânătoare ? 

2 la mana : când el pune poze cu ks-ul meu deși toate pozele lui arata aceași ora minut și secunda ...deși regulamentul spune clar 2 minute la ks !! Tu cum o numești ? Nu vânătoare ? Ce o fi fost in mintea lui :hai că poate iese ceva 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...