Jump to content
DreamSlay

Revizuire Castel Siege Versiunea 2

Recommended Posts

Raspunsul la postul anterior nu ajuta cu nimic playerii. Inteleg ca nu vrei sa modifici si ca asa vrei tu sa fie setarile Castel Siege-ului dar macar REVIZUIESTE, si vino cu un raspuns concret. 

 

Prin raspunsul tau intelegem doar ca nu prea te intereseaza de parerea jucatorilor.

Subliniez, Revizuire = cerceta din nou cu scopul de a verifica exactitatea unui subiect, problema.

Dupa ce ai revizuit, Da-ne te rog un raspuns concret. Nu dorim un raspuns in batjocura.

 

Multumim,

 

PS: Nu mai joc, dar raspunsul tau meduza la postul anterior il consider "La misto"

Link to comment
Share on other sites

Nu este nici o frustrare Hugo. Ati castigat, aveti respectul meu. Nu cerem sa modifice daca considera ca nu este cazul sa modifice. Dar macar un raspuns explicativ ar fi ok consider eu. Chiar daca raspunsul este nefavorabil cerintei.


In rest, a fost fun, eu mai intru pe cont la castel, sa ma mai distrez. Pe joc nu ma mai vezi, din motive personale. Dar la castel, e actiune.

Gabi, acelasi lucru si pentru tine. Repet, nu am facut acest post pentru ca ati luat castelul.

 

Evident, atat timp cat castelul era la noi, nu am postat deoarece nu a fost prioritatea noastra.

 

Dar daca tu, hugo, grimm, sau oricare altcineva ar fi postat pe subiectul acesta, si ati fi primit raspunsul pe care l-a dat Meduza, as fi reactionat la fel.

 

Respect 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Solution

Salut, sunt anumite subiecte care nu sunt puse la dezbatere si care vor ramane exact cum s-au stabilit in perioada beta, precum experienta sau evenimentul Castle Siege, cred am fost cat de concret se poate in raspuns si fara sa fie nevoie sa mai dau alte detalii.

Pe langa asta, nu imi permite timpul sa stau sa va scriu teze de doctorat pentru fiecare idee care apare, culmea, in momentul in care personal nu va convine ceva.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...