Jump to content
Stezul

lorendeep stuck

Recommended Posts

va salut cu respect, pace si dragoste ca asa e frumos si omeneste 

am si eu o problema... ati pus in loredeep buggu ala intentionat ? am intrat killer acolo si imi da switch intr-una... efectiv nu mai pot face nimic, site-ul nu merge, admini nu sunt on.

Inteleg ca aveti prieteni care joaca si si-au luat pk si ati introdus regula asta, probabil asa as fi facut si eu daca as fi fost admin chiar daca se cheama discriminare, e omenste... da am fi apreciat cu totii daca ati fi introdus nebunia asta dupa ce va rezolvati toate probleme cu site-ul si toate cele.

Am rugamintea sa imi dati si mie unstuck.

Multumesc si numai bine !

ps: un post scriptum mai important decat faptul ca am ramas eu blocat si nu ma pot juca

regula asta nu a existat pe niciun db anterior, ba mai mult .... nu exista pe niciun server de mu pe care am jucat.

O intrebare as avea, cum de v-ati gandit sa o implementati ? Multumesc si sporul va dorescul

Link to comment
Share on other sites

Salut ti-as da unstuck dar in toata postarea nu ai mentionat o singura data numele caracterului blocat. Poti sa-ti dai unstuck pe site-ul backup : https://mu.meduzadev.com

Setarea este in felul urmator, nu ai voie sa dai move spre sau afara de pe serverul de CS (Crywolf, Lorendeep) daca esti PK (chiar daca doar warning) - se v-a repara la urmatorul restart la server.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...