Jump to content
M0NEYMAN

A B C D URSU

Recommended Posts

Salut , aseara am facut un party prin K2 , totul bine frumos . am pus party pe search a venit toata lumea , apare o elfa (Rpdd numele) fara buff , fara critical fara absolut nimic exact cum o sa vedeti mai jos , totul fain frumos pana cand vad ca respectivul incepe sa atace pe spot ( atentie /info Rpdd Level 230-240 pe acolo si 0 Restart ) Ma cum e posibil? Cand dau P sa vad cine cu mine in party ma uit la HP ( vreo 3k hp ) Ma uit la buff-uri nimic ... nu a stat mult ca a si plecat . 

Astazi pe seara i-am prezentat situatia domnului @Cyrus care mi-a raspuns foarte frumos ca fara o dovada nu poate sa faca nimic . 

Este ora 01:19 , sunt la party Bali arena 91 7 cu individul Rpdd si l-am cheat pe domnul meduza sa ii prezint situatia live , domnul a spus ca totul e perfect normal :)))))

Bun , treaba sta in felul urmator . Eu am intrat aici de vreo 3 saptamani , in astea 3 saptamani nu am vazut pe cineva sub 2 rr sa atace pe spot-urile de bali sau kanturu2 . De ce ? MORI INSTANT SI CU RESTART CHIAR . 

1. BK-ul meu primeste 240 DMG la 3 rr cu aproape 3k agi( https://ibb.co/mNSxmDZ ) 

2.  Discutia cu tine @Meduza  Daca faci un calcul simplu 340x5 vin vreo 1700 de puncte . De unde are ea atatea puncte ?   ( https://ibb.co/j4bkFrY ) 

3 . Niciodata un caracter cu 0 rr-uri nu poate rezista in arena acolo la bali ( Da , ca te pui pe margine si stai sigur insa cand ataci automat Bali / Soldier iti da hit iar la lvl-ul si restart-urile ala cum sa nu mori ?? Cummmm ??? 

4.  Dovada video : https://www.transfernow.net/en/dltransfer?utm_source=20230317nNKFs4ii

Spor si sanatate 

 

Edited by M0NEYMAN
Link to comment
Share on other sites

@M0NEYMAN

2. Elfa poate sa ia 6 puncte per level odata ce face quest marlon

image.png.da0fb0621a0765360787e43a3541f9a3.png

Deoarece am gresit cand ti-am dat pm, are 3.2k HP nu vit* cum am spus, iti atasez o poza cu exact build-ul pe care il are elfa respectiva. Pus la un loc cu itemele care le poarta si faptul ca acum 2 zile (miercuri) am scazut drastic damage-ul la bali/soldier din cauza problemelor cu zen-ul, nu vad absolut nici o problema cu acel elf.

Link to comment
Share on other sites

Pai si in kanturu2 ai scazut la berseker ? pentru ca exact cum i-am spus si domnului Cyrus prima situatia cand am vazut ca ceva nu e bine a fost aseara , cand eram la berseker cu ea in pt . LA LVL 230-240 cum poti rezista acolo fara buff?

Edited by M0NEYMAN
Link to comment
Share on other sites

😂😂😂😂Vorbim de lvl 230 Bersker man ... Cred ca nu te-ai jucat pana acuma doar ai stat full stats si te plimbi printre monstri , eu pana la 2 rr-uri m-am chinuit sa trec pod-ul din k2 fara sa mor si tu imi spui ca elfa asta la lvl 230 fara buff da pe spot cu set corespunzator si ..... ?:)))) Astept si alte pareri

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...