Jump to content
Mirel

Aceeasi problema la goblin zen

Recommended Posts

Salut, Am incercat sa dau upgrade la items la +12...+15 si aceeasi problema imi cere 5 mil zen si am 20 si ceva in inventar si imi spune ca nu am zen.

La problema cu zen la repair items s-a schimbat ceva ? Ca in change log scrie ca sa ridicat durability la items dar kundum-ul meu non exe are tot 127 durability si

se sparge tot la fel de usor 7-10 minute pe harti mari si costul de repair este acelas? S-a marit doar la itemele exe? Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • Solution

Salut, daca te uiti in changelog pentru ultimul patch o sa vezi ca inca nu apare nimic legat de mix, inca nu am facut nici o modificare deoarece sunt mai multe iteme care au problema asta si inca nu am finalizat cu toate. Incearca sa ai aproximativ 50-100m zen in inventar si ar trebui sa-ti mearga, desi intr-un final iti cheltuie doar 5m.

Legat de durabilitate, la update-ul anterior am crescut rata de rezistenta a itemelor cu aproximativ 25% adica un item ar trebui sa se sparga cu 1/4 mai greu, nu am crescut durabilitatea numeric efectiv pe item si nici nu am scazut costul de repair. In acest sens nu cred ca vom mai face modificari, daca sunteti in harti mari in care momentan nu prea faceti fata si primiti damage considerabil trebuie sa va asumati ca itemele se distrug.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...