Jump to content
Just_AlaN*

Dropul la bokuri

Recommended Posts

Salutare!

Spune-mi si mie te rog, meduza, se va rezolva vreodata dropul de la bokuri?Vreau sa stiu cum procedez mai departe, pentru ca dupa sute de bokuri de +4 si zeci de bokuri de +5, poate am si acolo o suta, si treziri de dimineata de la 4 sa iau mai multe... din iteme cu mana si cu zen, nu ma scoate. Daca se verifica logurile, nimeni de pe serverul asta, n-a luat bokuri cum am luat eu, nu ar trebui ca munca sa fie rasplatita? Pentru ce muncesc?Pentru iteme cu zen add, mana add.

Daca continua dropul asta, care mai e rostul jocului?Zici ca e foamea din 55' la iteme, 6bokuri de +5 existente - ne batem un server intreg pe ele, ore nedormite ptr invazii, si pica iteme cu mana sau cu zen.

Odata la 100 de bokuri pica un item mai de doamne ajuta...

Se schimba ceva sau ramane dropul asta la invazie? Doar atat vreau sa stiu. Multumesc!

As vrea sa mentionez faptul ca mai exista dropuri mici la iteme, dar ce e aici, as considera bug, nu drop mic, pentru ca nu ai cum sa numesti altfel, cand ne batem 400 de oameni pe 6 bokuri, si sa pice numai mana zen, cand pica ceva cu luck, zici ca castigi la aparate, nu ca m-as juca.

La fiecare invazie, mai ales la cele de dimineata, dupa ce le arunc, simt efectiv cum sunt scuipat in fata de cine seteaza serverul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...