Jump to content
LeviS

Limbaj vulgar familie OverDoseD

Recommended Posts

Salutare,

Eu mereu am inteles unele glume, mai raspund la ele sau trec cu vedea, dar sa iti doresti moartea unui copil trebuie sa ai probleme mari de tot si nu ai ce cauta in aceasta comunitate. Am dreptate @Lancelot @morf @Kitte ?.

Nu mai zic jigniri asupra familiei si dezvaluiri de indentitate gen facebook etc.

Screen(03_22-20-42)-0000.jpg.268aa41aca6e0e1fdbcdd5a30b678589.jpgScreen(03_22-20-43)-0001.jpg.cc838600d9a8121ad9c7efe2da215745.jpg

 

Edited by LeviS
Link to comment
Share on other sites

Levis,mi se pare mi-e  sau asta e vanatoare?:)) asa ati facut pe toate serverele provocati apoi incercati cu ss

Ti se pare ca e de suspend postarea ta? Pentru simplu fapt ca ti a dezvaluit adresa de fb? De cand se da suspend la asa ceva? Sau esti cumva vreun om important si nu stiam noi?

PS: tot un gras si-un urat ramai....mananca mai putin sa numai rada lumea de tine:))

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, n3xT a spus:

Levis,mi se pare mi-e  sau asta e vanatoare?:)) asa ati facut pe toate serverele provocati apoi incercati cu ss

Ti se pare ca e de suspend postarea ta? Pentru simplu fapt ca ti a dezvaluit adresa de fb? De cand se da suspend la asa ceva? Sau esti cumva vreun om important si nu stiam noi?

PS: tot un gras si-un urat ramai....mananca mai putin sa numai rada lumea de tine:))

Cum vrea Dumnezeu. Ai vrut tu sa il ajuti dar nu ti-a iesit gresisem pozele, ia uita-te mai bine acum. E bine ca am ce manca in comparatie cu tine, sti ce zic 🙂

Link to comment
Share on other sites

Acum 49 minute, Nistor a spus:

Rog sa se verifice logo-urile. Eu zic ca a fost provocare.

Rog sa nu mai intervina secretarele. Sa se verifice logo ca isi doreste sa imi moara copii de cancer ok :))))

Link to comment
Share on other sites

Urat si de prost gust.. Multi din aceasta comunitate de playeri au copii si chiar stiu ce dureros si ce poate inseamna sa iti injure cineva copilul intr-un asemenea hal, parerea mea, aici nu mai trebuie sa gandim ca fapta intr-un joc. Daca stai sa gandesti ca un parinte zilele de suspend pe care le merita ar fii pan la urmatorul DB

Multumesc !

Edited by Porto77
Link to comment
Share on other sites

De acord cu voi. Foarte urat sa te iei de familia cuiva pentru un joc de 2 lei. Ar merge in regulament o pedeapsa speciala pentru injuraturi/ jigniri de morti, familie, copii.

E urat sa te iei de aspectul fizic al cuiva. Cred ca se poate incadra aici:

  • "Se pedepsește discriminarea pe motiv de gen, culoare, rasă sau orice alt criteriu care violează drepturile umane."

Ca e gras sau nu, e treaba lui. Cand te iei de aspectul fizic al cuiva inseamna ca nu gasesti un motiv real pentru care sa il critici asa ca apelezi la copilarii. Oricum, el poate slabi. Tu... mai destept nu prea ai cum sa devii.

Edited by mircea_nr1
typo
Link to comment
Share on other sites

Voi la ce latrati pe aici ma ? Sa verifice logs. M-a provocat ca e familie sau e personal e acelasi cacat. Mai cititi carti incultilor. Cum adica sa mor eu ? 

Pai el atenteaza la integritatea mea personala ? Verifica logs admin, vezi cine a generat discutia provocatoare de am avut reactia respectiva. Tipic jucatorului asta, provoaca prin game-play / limbaj ca sa iasa in evidenta el.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, ODD_ONLY a spus:

Voi la ce latrati pe aici ma ? Sa verifice logs. M-a provocat ca e familie sau e personal e acelasi cacat. Mai cititi carti incultilor. Cum adica sa mor eu ? 

Pai el atenteaza la integritatea mea personala ? Verifica logs admin, vezi cine a generat discutia provocatoare de am avut reactia respectiva. Tipic jucatorului asta, provoaca prin game-play / limbaj ca sa iasa in evidenta el.

 

orice ti`ar face cineva vreodata nu`i dori moartea unui copil nevinovat,el nu ti`a gresit cu nimic 😉

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...