Jump to content
SevenUp

Sugestie srv BETA

Recommended Posts

Citat

ZEN PLZ POURNATURALTAHIMENTALLINVERSIONZSTANUPCOMEDFAVOLVOUSNIJANJA""STYLY" KAGEBUNSHINNOJUTSUUUUUUUUUUUUUUUUUU

😍

poze pe PICTAGMRA / tag VA PAINT in CURCUBEE... DaK Ma SupAraTI ! SA VA FIE INVATATURA DE MINTE . PUnTROLL|-KAITRALSZTRAVSTRBIVNEZBUBBUBUBUBUB.........h[................................. . . . .    

 

 

 

 

 

 

.. SYON VASTOMOLTOCOVIKS prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

MuTech, dl lvl 371,arena tarcuri mari 154k xp, spoturi bali/soldieri 70k,tarc bk 20k, kanturu 2- 177k, se poate face ceva cu arena??ar fi frumos sa se faca  din arena locul principal de crescut. si sa scapi de mobii aia urati :))ceva mai mu related.e prima data cand vad genul ala de mobi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SevenUp said:

MuTech, dl lvl 371,arena tarcuri mari 154k xp, spoturi bali/soldieri 70k,tarc bk 20k, kanturu 2- 177k, se poate face ceva cu arena??ar fi frumos sa se faca  din arena locul principal de crescut. si sa scapi de mobii aia urati :))ceva mai mu related.e prima data cand vad genul ala de mobi.

Sunt mobi noi frumosi si sanatosi si nu accept opinii :)))

Link to comment
Share on other sites

La 12.12.2021 la 22:00, SevenUp a spus:

MuTech, dl lvl 371,arena tarcuri mari 154k xp, spoturi bali/soldieri 70k,tarc bk 20k, kanturu 2- 177k, se poate face ceva cu arena??ar fi frumos sa se faca  din arena locul principal de crescut. si sa scapi de mobii aia urati :))ceva mai mu related.e prima data cand vad genul ala de mobi.

Aici eu cred ca e ok . Karutan 2 teoretic se da pk pe gens incontinuu 🙂 sau asa ar fi normal.... in arena rupi afk-ul. Eu personal cred ca e ok. Eu cred ca hp-ul mobilor din arena e exagerat 

Link to comment
Share on other sites

Acum 9 ore, doruletzzz a spus:

Aici eu cred ca e ok . Karutan 2 teoretic se da pk pe gens incontinuu 🙂 sau asa ar fi normal.... in arena rupi afk-ul. Eu personal cred ca e ok. Eu cred ca hp-ul mobilor din arena e exagerat 

E așa de ok ca bate vântul in arena.sa te văd pe tine stand in tarcul de bk cu 20k Xp.

mai bine la risc in karutan2.oricum majoritatea vor fi pe gens Duprian.

cat despre mobi,ultimii mobi,iau 1k+ dmg    fără cal, 10k agi…cred ca la arena nu sa umblat deloc.

Link to comment
Share on other sites

La 12.12.2021 la 22:29, MuTechGuy a spus:

Sunt mobi noi frumosi si sanatosi si nu accept opinii :)))

Daca fericirea ta depinde de ceva ce face altcineva, atunci chiar ai o problema =))))

Spoturi :lorencia , Noria  ,dungeon ? " spun asta ca la inceput de db va fi un aflux de jucatori , si presupun ca se va sta lorencia,,noria etc:. cateva ore bune la inceput

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, eminescux said:

Daca fericirea ta depinde de ceva ce face altcineva, atunci chiar ai o problema =))))

Spoturi :lorencia , Noria  ,dungeon ? " spun asta ca la inceput de db va fi un aflux de jucatori , si presupun ca se va sta lorencia,,noria etc:. cateva ore bune la inceput

"Daca fericirea ta depinde de ceva ce face altcineva, atunci chiar ai o problema =))))" - nu inteles, dezvolta

Pe oficial vor fi mai multe spoturi in unele harti.

Link to comment
Share on other sites

MuTechGuy ce e ala SURVIVOR event??a fost afisat in harta de market.

Goblin nesimtit,Capa+9+add12,gaion boots+9+lk+add20,hyon gloves+9+add24=5% sanse...mi se pare furt la drumu mare,

DS 5 spre final apar Fire Golem, pica greu, gen Karutan2 mobs,19k xp iti da...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...