Jump to content
SevenUp

Sugestie srv BETA

Recommended Posts

Acum 35 minute, Brook a spus:

si daca dai 2-3 rr pe zi? ce ? nu mai e nimic de facut decat lvl pe jocul asta? siege etc? despre ce vorbim ?

faci full intr-o luna,si dupa inca 2 saptamani te lasi, ti-o garantez eu.iar la ce versiune e srv-ul nu ai multe chestii de facut.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, SevenUp a spus:

faci full intr-o luna,si dupa inca 2 saptamani te lasi, ti-o garantez eu.iar la ce versiune e srv-ul nu ai multe chestii de facut.

am fost cativa ani la rand fullstats ... crede'ma ca nu m-am lasat din pricina asta, sunt multe de facut, si full stats .. set-uri, war-uri siege-uri etc.

Link to comment
Share on other sites

Am inteles, xp-ul se mareste treptat in functie de cum ne miscam si noi cu update-urile. Daca cresteti prea repede deodata, nu avem timp sa modific ce e nevoie in timp util. O sa mai avem bonusuri de xp, facem si reglajele de care ziceti voi intre harti, totu e notat si urmeaza. Daca nu raspund imediat nu inseamna ca nu citesc. Trebuie sa ma consult si cu colegii sa vedem ce si cum. Ca nu orice merge.

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, SevenUp a spus:

era bun un boost de xp pentru primul rr, dupaia merge destul de rpd lvl-ul si cu xp-ul asta,ieri s-a dat rr iar azi 370,nu e normal.dupa 10 rr ajungi sa dai 2-3 rr pe zi.

problema e ca in hartile mari xp-ul e prea mare,odata ce ai ajuns acolo faci lvl prea rapid,propun ca pe oficial sa se scoate bonusul de party sau harta.

Alta idee proasta mai ai??!

Acum 2 ore, SevenUp a spus:

 

 

Acum 2 ore, SevenUp a spus:

 

 

Edited by Nistor
Link to comment
Share on other sites

Acum 11 ore, MuTechGuy a spus:

Am inteles, xp-ul se mareste treptat in functie de cum ne miscam si noi cu update-urile. Daca cresteti prea repede deodata, nu avem timp sa modific ce e nevoie in timp util. O sa mai avem bonusuri de xp, facem si reglajele de care ziceti voi intre harti, totu e notat si urmeaza. Daca nu raspund imediat nu inseamna ca nu citesc. Trebuie sa ma consult si cu colegii sa vedem ce si cum. Ca nu orice merge.

am inteles ... succes!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, teposu said:

Salut @MuTechGuy

Crywolf / Lorendeep nu functioneaza.

Symbol of Kundun - cand este in inventar nu arata cate si de care sunt .

X-shop este gol, introdu niste seal xp sau orice sa vedem daca functioneaza nu doar satani si box 

Multumesc . 

 

Toate sunt pe 'To Do list'. O parte se rezolva in update 3.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  

Acum 21 ore, Pensionaru a spus:

Care e treaba cu questul? 
De ce nu il faci cum e default? adica sa pica individual, nu sa dropeze la nimereala la orice player...

Am auzit ca sunt playeri care si de 3 zile cauta itemele ptr questu, eu cel putin am 2 zile deja....

Item ul de quest cade de la orice level in functie de harta, pentru orice clasa, nu doar pentru clasa ta.

Ideea e ca aceste iteme de quest sa fie folosite pentru trade, si cad greu pentru a avea totusi o valoare semnificativa tinand cont ca pica indiferent de clasa care esti

Poti sa adaugi in clicker "Quest" si ti le aduna pe toate. Iar daca nu gasesti incearca sa cumperi, poate ai noroc mai repede 🙂

Edited by Quahogz
Link to comment
Share on other sites

La 03.12.2021 la 19:07, Quahogz a spus:

  

Item ul de quest cade de la orice level in functie de harta, pentru orice clasa, nu doar pentru clasa ta.

Ideea e ca aceste iteme de quest sa fie folosite pentru trade, si cad greu pentru a avea totusi o valoare semnificativa tinand cont ca pica indiferent de clasa care esti

Poti sa adaugi in clicker "Quest" si ti le aduna pe toate. Iar daca nu gasesti incearca sa cumperi, poate ai noroc mai repede 🙂

realizezi cat de aberant e ce ai scris? 

Link to comment
Share on other sites

Acum 55 minute, teposu a spus:

Te cred, eu iti spun ca la 6 rr nu pot tine spot in Vulcanus 🙂

 

 

Cu 3k Ene , skill dmg a crescut de la 200% la 237% 

DL cu 200 ene are deja skill dmg 210 % 

Credema cand zic , este prea mic Dmg la BK in comparatie cu celelalte caractere 🙂

Link to comment
Share on other sites

Am gasit si eu 2 buguri, nu stiu daca sunt cunoscute dar le scriu aici:

-Orb of impale nu functioneaza, face animatia dar nu da damage
-Cand creezi un caracter daca ii dai cancel, poti da start fara nici un caracter creat si ramane blocat in loading screen

Edited by Hydr3x
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...