Jump to content
Cruzz

Problema permisiuni

Recommended Posts

La 09.02.2019 la 0:44, Cruzz a spus:

Salut. Am fost indrumat de catre @Alexx ca topicurile de acest gen sa le postez aici insa utilizatorii din grupul meu nu au acces sa deschida topicuri acolo. Este o eroare de la permisii din ACP sau sa postez in categoria dedicata Stirilor?

Buna

Ar trebui postate in categoria de jocuri in care se incadreaza. @Alexx crezi ca este nevoie de o categorie Diverse in care sa mutam topicurile din radacina sectiunii de acest gen si sa fie postate stirile mai generale care nu se incadreaza in categoriile existente?

Link to comment
Acum 45 minute, Kitte a spus:

Buna

Ar trebui postate in categoria de jocuri in care se incadreaza. @Alexx crezi ca este nevoie de o categorie Diverse in care sa mutam topicurile din radacina sectiunii de acest gen si sa fie postate stirile mai generale care nu se incadreaza in categoriile existente?

Mai degraba o sectiune de Stiri dedicata jocurilor, in opinia mea!

Link to comment
Acum 4 ore, Kitte a spus:

Buna

Ar trebui postate in categoria de jocuri in care se incadreaza. @Alexx crezi ca este nevoie de o categorie Diverse in care sa mutam topicurile din radacina sectiunii de acest gen si sa fie postate stirile mai generale care nu se incadreaza in categoriile existente?

Ar fi o idee buna, părerea mea. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...