Jump to content
Sly

HHunterZ - Semper Invictus

Recommended Posts

Acum 14 ore, Champion a spus:

@41nd de ce acest subtopic este marcat ca important?

parce que, parce que la  piacette du roumani

pentru ca e singurul guild ramas activ dupa 13 ani... plus majoritatea serverului e format din alianta HH/Sicily si pentru ca ati votat cu PSD.

 

@[evil] si ti-am zis, lasa boarfele, lasa "conbinatiile", tu nu, vrei peste. na ca te-au deportat

Edited by uLise
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 6 ore, uLise a spus:

parce que, parce que la  piacette du roumani

pentru ca e singurul guild ramas activ dupa 13 ani... plus majoritatea serverului e format din alianta HH/Sicily si pentru ca ati votat cu PSD.

 

@[evil] si ti-am zis, lasa boarfele, lasa "conbinatiile", tu nu, vrei peste. na ca te-au deportat

Nu e fair-play,  atunci ar fi trebuit și Sicily...  mai sunt si alte guide vechi, se vede urat si descurajează competiția, ce rost mai are sa posteze si ceilalti la ei cand tot voi sunteti nr 1 si cei importanți.

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 28 minute, Champion a spus:

Nu e fair-play,  atunci ar fi trebuit și Sicily...  mai sunt si alte guide vechi, se vede urat si descurajează competiția, ce rost mai are sa posteze si ceilalti la ei cand tot voi sunteti nr 1 si cei importanți.

pai de ce nu vb sa faca si sicily pinned, e guild cu oameni misto 😉

Edited by uLise
Link to comment
Share on other sites

Ăia din SCREAM au făcut lobotomie și-au băgat HH-ul în șomaj tehnic, asta pe vremea când toți urlau pe pensii speciale, cu green items în WOTLK, cu "Myst ca monarh". 😞

 

Și totuși, cine mă-sa a scris "Cățeluș cu părul creț"?

Link to comment
Share on other sites

Bine, noi îți mulțumim pentru mesajele lăsate la noi în guild-forum. Cu ocazia asta ne-ai ajutat să ajungem la numărul de post-uri (per total) cât toate guildele la un loc, alea pentru care vrei și tu "pinned". 

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Champion a spus:

nu si inteles nimic din filantropica

chiar ca sly ?! are dreptate champion, ai inteles filmul boss ?

acu fie vorba intre noi, ia zi champion si Dinica facea parte din guilda scream, faceati barba banii pe pod in lorencia ? 😄 sau ce filosofie poate sa fie intr-un film. ca am inteles ura este. culmea, ura pentru un joc de pe vremea lui toma alimoș.

adica prefer sa pun suflet intr-o chestie care ma ajuta pe viitor, examen, permis orice, dar pentru un joc... "ca de ce ?, dar cum, nu se poate, abuz"  E DOAR UN JOC SI UN FORUM. nu te agita.. mie mi-ar fi rusine fata de prietenii sa stie ca ma zbat pt un joc

Edited by uLise
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 35 minute, uLise a spus:

chiar ca sly ?! are dreptate champion, ai inteles filmul boss ?

acu fie vorba intre noi, ia zi champion si Dinica facea parte din guilda scream, faceati barba banii pe pod in lorencia ? 😄 sau ce filosofie poate sa fie intr-un film. ca am inteles ura este. culmea, ura pentru un joc de pe vremea lui toma alimoș.

adica prefer sa pun suflet intr-o chestie care ma ajuta pe viitor, examen, permis orice, dar pentru un joc... "ca de ce ?, dar cum, nu se poate, abuz"  E DOAR UN JOC SI UN FORUM. nu te agita.. mie mi-ar fi rusine fata de prietenii sa stie ca ma zbat pt un joc

Tu pari om de treaba si esti amuzant dar nu e corect cu pinned man

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...