Jump to content
cocaina2207

Recuperare cont.

Recommended Posts

Acum 19 ore, cocaina2207 a spus:

As dori sa-mi recuperez contul de pe forum, nick cocaina77

Precizez ca nu mai stiu nici macar mailul pe care l-am facut, cu atat mai putin parola.

Multumesc!

Buna

Nu am stabilit inca nici o legatura intre tine si cocaina77, dar doua lucruri ar trebui mentionate

  1. Daca tu esti cocaina, nu te va ajuta cu nimic recuperarea contului - nu are drepturi de postare.
  2. Daca tu esti cocaina, avand suspend pe contul principal, nu este regulamentar si corect sa iti faci un alt cont pe care sa postezi - sfidand practic suspendul primit initial pe contul principal.

In aceste conditii eu ma gandesc asa. Ori nu esti cocaina si inchidem subiectul ori ai realizat ca de fapt nu e o idee asa de buna sa spui ca esti cocaina77, pentru ca poate da bine la prestigiu in unele cercuri, dar practic orice cont clona folosit cand contul principal este suspendat duce la unirea celor doua conturi si continuarea suspendului a dreptului de postare. 

Acum mai exista si cazul 3 : esti cocaina si consideri ca acele drepturi de postare sunt suspendate in mod gresit. Atunci ai 2 lucruri de facut, convinge-ne ca esti tu si convinge-ne ca este o greseala ca nu poti posta. 

Nu ma voi implica mai departe in acest caz pentru ca ai activat intr-o sectiune care nu imi este familiara si intr-o perioada de timp in care aveam alte prioritati in viata reala si am lipsit de pe forum. 

Ca o parere pur personala, un cont cu 28 de posturi, banat, cu reputatie de codat, mai bine este lasat inactiv. 

 

Cat timp scriam asta vad ca ori ai recuperat parola ori a intrat realul pentru ca contul cocaina77 a fost accesat acum 10 minute. 

Link to comment
Share on other sites

Da, am recuperat contul, am inteles ideea ta, doar vroiam sa-l recuperez, dar apoi am vazut ca nu pot posta

Initial vroiam sa ma reapuc sa joc samp, dar sa inteleg ca acum primesc 

Deci sa inteleg ca mi-am recuperat contul degeaba, doar ca acum nu pot posta ? Si da, am folosit niste coduri in SAMP, dar pe forum nu am facut nimic gresit, vreau doar sa pot posta de pe acel cont cocaina77, acest cont mi l-am facut pt ca nu imi mai aminteam parola, etc. 

 

Link to comment
Share on other sites

Am analizat un pic cazul ,iar dupa ultimul warning pe forum pentru cel care ai primit suspend permanent a fost revocat. Pe forum nu ai gresit cu nimic iar warn-ul a fost dat pentru ce ai facut in joc cu motivul "codat".

Deci daca ti-ai recuperat parola acuma poti naviga liniștit!

:f-thread-closed:

  • Thanks 1
  • Upvote 1
  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...