Jump to content
Kitte

Cei mai frumosi actori

Recommended Posts

Unul dintre favoritii mei, inca din perioada adolescentei a fost si este Keanu Reeves. Ce sa zic, mereu mi-au placut brunetii. N-as zice ca ma da pe spate ca si talent actoricesc, dar cu siguranta e unul din actorii cei mai mumusei de la Hollywood. 

 

Link to comment
Share on other sites

Daca as face un top al actorilor mei favoriti, pe locul 1 s-ar situa the one and only HUGH JACKMAN. Mi se pare cel mai complet actor contemporan si un barbat superb.

actors-hugh-jackman-3200.thumb.jpg.e957f180712c185f89b7a7983ddb2a6b.jpg

Este mega cunoscut pentru rolul lui Wolverine, pe care l-a jucat cam 20 de ani.

article-0-04169FCC000005DC-804_634x839.thumb.jpg.b7872429ef0081157819e3e87b4bec63.jpg

 

 Hugh Jackman este si un cantaret bun. Am ales un clip cu deschiderea ceremoniei de acordare a premiilor Oscar pe care a gazduit-o in 2009.

Dar daca ar fi sa aleg o scena in care acest om m-a fascinat, atunci ar fi una din scenele filmului Kate and Leopold.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eeeee daca tot mi-ai saltat-o la fileu, hai sa laudam si fetele.

Am si o intreaga lista de actrite care imi plac, dar am considerat-o intotdeauna ca fiind una din cele mai frumoase actrite pe Catherine Zeta Jones.

337073cc6a376cf201ad432d87bd6dc3.thumb.jpg.0d795be78bb5322b61c3f4fd9d5d51f1.jpg

Nu pot sa sustin cu tarie caracteristicile ei profesionale, n-as zice ca e o actrita minune in profesia ei, dar cu siguranta il are pe vino-ncoa'.

Si un rol care mie mi s-a parut ca i s-a potrivit foarte bine este cel al Elenei de la Vega, in filmul The mask of Zorro. Scena dansului din acest film este foarte faina.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...