Jump to content
Denis.

Actorul/Actriţa preferat/ă!

Recommended Posts

actorul_actrita_preferat_a_linkmania_png

 

În acest topic membrii forumului pot împărtaşi cu noi actorul/actriţa preferat/ă. Pe langă răspuns ar fi bine să ne spuneţi şi câteva filme în care prestaţia favoritului v-a impresionat.
 
-Pentru evitarea spam-ului, fiecare membru are dreptul la maxim 2 răspunsuri pe zi.
-Dacă un membru preferă un actor pe care voi nu-l agreaţi, nu trebuie să vă jigniţi, certaţi sau contraziceţi. Fiecare cu preferinţele lui.
 
 
 
Mie cel mai mult ca actor îmi place Vin Diesel. Nu îmi amintesc sa fi văzut un film prost cu el. Preferatele mele sunt serile Fast & Furios. :)
Edited by Denis.
Actualizare reguli de postare.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cum lista actorilor preferati este una destul de lunga voi incepe cu un monstru sacru al cinematografiei, Robert De Niro. N-as vrea sa incalc regulile de postare insa atunci cand e vorba de un actor de talia lui, argumentarea alegerii mi s-ar parea o insulta :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Denzel Washington - unul dintre cei mai buni actori din lume, un adevărat monstru sacru al cinematografiei. Îmi face mare plăcere să-l urmăresc, de fiecare dată jucând excepţional.

 

Era urmatorul pe lista mea :D dar cum l-ai nominalizat tu....next Michael Jai White, un actor care promite si plus de asta, un sportiv exemplar (7 centuri negre in arte martiale).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Eu îl prefer pe Anthony Hopkins, un alt monstru sacru. Mi s-a părut că e actorul care poate juca cele mai profunde roluri fără niciun pic de efort. De la Hannibal Lecter (pentru care a luat Oscar) la Alfred Hitchcock :)

La actrițe, hmm, cred că cel mai mult îmi place de Cate Blanchett, care nu e o femeie păpușă, ca alte actrițe de la Holywood, fără ca asta să însemne că nu ar fi o femeie frumoasă. În plus, mi s-a părut că rolurilor pe care le-a jucat li s-a potrivit ca o mănușă, și a făcut niște roluri memorabile în The Lord of the Rings , Elizabeth sau  Elizabeth: The Golden Age și alte asemenea filme.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tobey Marshall, a jucat în mai multe filme, dar în care m-a impresionat cel mai mult a fost în Need For Speed.

Tobey Marshall e personaj, Aaron Paul e actor.

 

Robert Downey Jr. Iron Man, The Avengers, Due Date, Sherlock Holmes, Zodiac, Tropic Thunder.

Link to comment
Share on other sites

Denzel Washington

Leonardo DiCaprio

Bruce Willis

Jason Statham

Paul Walker

Vin Diesel

Eddie Murphy

Martin Lawrence

Zach Galifianakis

Eva Mendes

Sandra Bullock

 

O scurta lista aici. Nu i-am trecut in ordine, toti sunt geniali in felul lor.

Edited by Mr.Dexter
Link to comment
Share on other sites

Actori:

Arnold Schwarzenegger

Vin Diesel

Chuck Norris

Jean-Claude van Damme

Steven Seagal

Dolph Lundgren

Sylvester Stallone

Jason Statham

Bruce Willis

Dwayne Johnson

Actrite:

Eva Mendes

Jennifer Lopez

Julia Roberts

Sandra Bullock

Jennifer Aniston

Monica Bellucci

Cameron Diaz

Salma Hayek

Jessica Alba

Megan Fox

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...