Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KristySm

RR DB

Recommended Posts

Domnule oick ce se mai aude de rr db?

Se mai testeaza veriunea de care vorbeai?

 

a trecut asa de mult timp de cand nu mai zice nimeni nimic, vreau sa vad iar linkmania cum era odata(sa fie activitate) pe serverul de mu si forum.

 

 

Link to comment
Share on other sites

:)) a picat serverul aseara de vreo 2 ori, vreo 2-3 ore eram 7-10 oameni, pana azi la amiaza abia s-a facut 30... defapt si acum suntem tot 34 din care probabil doar 15 ca toti stau pe cate 3 caractere odata:)) putem spune ca e cam off serverul si puteti intreba ca se va da drumul nu cand se da rr :))

Link to comment
Share on other sites

:)) a picat serverul aseara de vreo 2 ori, vreo 2-3 ore eram 7-10 oameni, pana azi la amiaza abia s-a facut 30... defapt si acum suntem tot 34 din care probabil doar 15 ca toti stau pe cate 3 caractere odata:)) putem spune ca e cam off serverul si puteti intreba ca se va da drumul nu cand se da rr :))

 

30 de oameni :))) cum era la inceputul db-ului 300-350:P asa ar fi frumos sa fie iar:D

Link to comment
Share on other sites

Poate sa se dea rr Db ca mai mult de 100 de oameni nu vor fi..

Toti au plecat acum de pe LM pentru ca au facut full, inca este s2, adminii nu au mai intrat de luni bune in joc pentru un event, etc (si ii cred pentru ca atunci cand intra, playerii (aia 15) nu fac decat sa urle la ei ca a murit LM, cand sa da rr db, se face razie la 15 oameni online, etc. ) si s au dus pe alte servere.. dar cand se da rr db aici am curaj sa fac pariu ca toti sunt inapoi .. LM a fost si este singurul server stabil din Romania (asta e parerea mea). Nu inteleg de ce toti arunca cu pietre in admini ca nu fac nimic ..

Link to comment
Share on other sites

 

Poate sa se dea rr Db ca mai mult de 100 de oameni nu vor fi..

Toti au plecat acum de pe LM pentru ca au facut full, inca este s2, adminii nu au mai intrat de luni bune in joc pentru un event, etc (si ii cred pentru ca atunci cand intra, playerii (aia 15) nu fac decat sa urle la ei ca a murit LM, cand sa da rr db, se face razie la 15 oameni online, etc. ) si s au dus pe alte servere.. dar cand se da rr db aici am curaj sa fac pariu ca toti sunt inapoi .. LM a fost si este singurul server stabil din Romania (asta e parerea mea). Nu inteleg de ce toti arunca cu pietre in admini ca nu fac nimic ..

 

 

si eu pot pune pariu ca multi ar veni inapoi. eu unu nu mai joc ca am carcatere full si lipsa de oameni online pe server. 

 

 

Domnilor admini nu va e mila de atatea persoane ce asteapta macar un rr db? noi intelegem ca fiecare mai are viata personala, probleme, munca, etc. dar si noi care jucam de atata timp pe LM avem viata personala... dar de frumusetea vremurilor trecute poate se indura cineva de noi cu ceva nou.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...