Jump to content
THuG-Radu

Topicul Amintirilor

Recommended Posts

tongue.gif ce de povesjti vai doamne smile.gif poa`shi spune si kitte povestea :-" sunt tare curios s`o aud smile.gif \:D/

ce bine era asta vara inainte de rr la db cand lasam afk in mu si meream la plaja .. ma`ntorceam seara si vdm k eram deconectat si`ncepeam sa injur in casa:P .. da nu era nimic bagam clickeru sa intru la loc k deh atunci era tot timpu` aproape server full smile.gif

ce de noptzi nedormite tongue.gif sau dormite cu capu` pe tastatura doar sa dau rr smile.gif cate luni am stat eu in mu ca totu` sa se stearga in cateva zile pff dar era necesar oricum .. nu regret aproape nika:D

Link to comment
Share on other sites

La mine a fost mai simplu, dar intens: in primavara trecuta am auzit de la un prieten de Mu - bineinteles ca am facut toti in cor "Muuuuuuuuu"; si tine-te rasete si caterincã tongue.gif

Sarmanul a bagat capul intre umeri si a mai facut o incercare firava de a-si apara parerea si preferintza - nici un efect. Caz clasat. Intamplare uitata.

Spre sfarsitul verii - si al concediului implicit - am vazut intamplator pe home.ro reclama la Mu (era un banner cu un wizz) - ce plictiseala, ce caldura...rahat, hai sa il downloadez luni incep serviciul, ce se poate intampla?

Ce s-a intamplat este oarecum previzibil: am regretat amarnic faptul ca am pierdut un concediu (petrecut in casa- dealtfel) fara MU.

L-am bombanit si pe maimutoiul ala care mi-a recomnadat jocu' (desi era vina mea ca eu Mu-geam cel mai tare - dar asta sa n-o spuneti nimanui,da?) ca nu mi-a explicat mai detaliat ce e vb si cu ce se manaca.

Am uitat pana si de Heroes III (pasiunea vietii mele); am cam uitat sa vizionez pana si serialul preferat (Stargate); dimineata inainte de servici, mai fac 1-2 lvl, asa...sa nu imi pierd antrenamentul pana diseara. biggrin.gif

Ma gandesc cu groaza ca pe la sfarsitul anului va trebui sa plec din tara; dar pe bune ca o sa merg la o sala cu 1 Euro/ora sa joc macar 2-3 ore MU de pe linkmania.

LuV U All - Nirrti

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau ca am jucat acest joc smile.gif

mie nu imi pare rau ca am jucat pt ca am facut prieteni poate mai buni decat cei cu care vb in fiecare zi ( nu ma refer la toti ... poate cativa asa )

mie imi pare rau ca nu prea pot sa ma las crybaby2.gif

tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

@ArchAngelis, sa nu intelegi greshit, nu`mi pare rau ca mi`am facut amici datorita jocului, imi pare rau ca am jucat acest joc in care toata lumea joaca pt un anumit scop (shi chiar daca ziceti ... io joc pt friends, nu cred ca nu v-ati gandit ce bine ar fi sa fiu primu si asa mai departe...) - RANKing si pt noptile nedormite degeaba smile.gif

Link to comment
Share on other sites

da kazone... zbor... si am cam (cam de tot) zburat si din mu, din pacate m-am indreptat spre alte servere pt ca linkmania nu binevoieste sa hostuiasca un server de lineage sad.gif

come back mr pig 5.gif

Edited by Lancelot
Link to comment
Share on other sites

Aaaaa biggrin.gif poi ... de mic lvl am fost luat in guilda AntiRR (GM - Helias) si am ramas acolo pana pe la vreo 2 rr. Tampitu m`a ajutat sa dau primul RR si am vazut ca e in KymKlaN. La 2 RR guilda AntiRR s`a destramat si am vb cu kimmy sa ma primeasca printr`e ei, iar dupa cateva ore am fost un kymklanez smile.gif De aici incolo n`am mai facut nika interesant in afara sa cresc.

banana.gifbanana.gif

PS : m`am reapucat de cateva zile eusa_whistle.gif

Link to comment
Share on other sites

Guppy' date='Jan 15 2006, 01:46 AM'] da kazone... zbor... si am cam (cam de tot) zburat si din mu, din pacate m-am indreptat spre alte servere pt ca linkmania nu binevoieste sa hostuiasca un server de lineage sad.gif

come back mr pig 5.gif

sad.gif Dar tot aceeasi prieteni ii am si in joc si in real life(xtest,gladi,overkill,Marcoo...etc).Sincer nu prea imi place ca am preluat contu cu atatea rr am vrut doar sa ma joc putin nu sa fac rr ca maniacu.

Link to comment
Share on other sites

imi amintesc de primele zile pe serv vechi ... si de shamponel care mi-a dat un pendant cu EDR , primul item free primit de la un jucator biggrin.gif (btw, nice avatar, women antitrust tongue.gif)

PS: wow pica .. ma refer la serverele oficiale .. pica rau de tot biggrin.gif de cand cu noul patch 1.9, Anarchy On Line si Guild Wars raman preferatele mele biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...